Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mert lelkileg mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mert lelkileg mar nem elviselheto

Figyelt kérdés

Gyermekem apja erzem allandoan megalaz, mindig manipulalni probal, semmibe vesz, nem is kommunikal velem.

Tudom hogy semmi bantot, semmi rosszat nem mondanek neki, hiszen parom, gyerekem edesapja, szeretem.

DE hosszu ido ota probalom megfejteni, miert csak igy jo par ev utan mutatja meg a masik arcat, most kellett rajonnom hogy manipulal, nem ertem az okat.

Neten olvasgatva az ilyeneket, sokminden igaz amiket o is tesz.

Honnan hozhatta ezt, mit lett ilyen, hiszen megismerkedeskor, elso evekben semmi ilyet nem tett.

Nemtudom mi a celja.


2018. dec. 8. 21:19
1 2
 1/12 Izabella220 ***** válasza:
46%
Valószìnüleg akk már évek óta együtt vagytok.Sajnos a ferfiak többsége evek mulva beadja az unalmast.Már nem lát kihívást a kapcsolatban.Unalmassá válnak a dolgok.Amina száján ki is jön max azt is inkább lenyelhetné olyan bántó.Zsákbamacska az élet abba fogsz csalódni akibe nem is gondolnád.Ez au egész élet egy jó kis tanulópénz.
2018. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Rendbe kell hozni a kapcsolatot. Keressetek szakembert, aki segít benne!
2018. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

"Gyermekem apja erzem allandoan megalaz, mindig manipulalni probal, semmibe vesz, nem is kommunikal velem.


Tudom hogy semmi bantot, semmi rosszat nem mondanek neki, hiszen parom, gyerekem edesapja, szeretem."


Ugye érzed ebből a két mondatból, hogy egy fölé-alá rendelt kapcsolatban vagy? Persze, hogy manipulál, mert érzi, hogy meghunyászkodó, mindent eltűrő típus vagy. A kevésbé erős egyéniségek kapcsolatban könnyen járhatnak így - a megoldás, hogy nem szabad véka alá rejteni, ha valami nem tetszik, érvelni kell, ha kell, vitákba is belemenni, lássa rajtad a másik, hogy téged nem lehet csak úgy a földbe döngölni, van tartásod, önbecsülésed. Gondolj bele, a gyerkőcnek milyen mintát mutattok...

2018. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen mint irod, mar minden unalmas neki. Ezert is jar mar keso este haza, hiszen nem boldog mar meg a csaladjaval sem.

Mi pedig epp az apa, a ferf szeretetere, olelesere varunk gyermekemmel.

Sajnos hiaba barjuk ezt.

2018. dec. 8. 21:29
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom gyenge vagyok, nem allok ki ha igazam van sem. A gyerek is latja baj van kozottunk.Igen csinalja amit csinal, mert latja semmit nem teszek ellene, es gondolja megteheti. De ha megmondanam az igazakat is, nem jo amiket csinal, akkor is azt mondja velem van a baj, tereli a szot.

Oszerinte, o nem hibazhat.

2018. dec. 8. 21:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg dolgot elneztem mar neki, amit mas no, mint mondtam neki is, egy het utan itthagyna ot.
2018. dec. 8. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Hányszor kèrdezed mèg meg? Hónapok óta ezen rágódsz "mi a cèlja"... Ennek mègis mi a cèlja, èrtelme?

A fèrjed tipikus nárci, nincs cèlja vele, ő ilyen. Ès biztos, hogy voltak rá jelek korábban is, csak nem olyan feltűnően.

Inkább az a kèrdès neked mi a cèlod a további èletedre. Ezt eltűrni a vègtelensègig?

2018. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek. Én is ebben élek sajnos.

Szerintem ezt helyrehozni már nem lehet.

Aki megaláz az nem tiszteli a másikat. A tisztelet pedig eléggé fontos. Függetlenül attól h a szerelem elmúlt vagy bármi.

2018. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Izabella220 ***** válasza:
0%
Hosszú evek múltán mindenkinek vannak megszokott,unalmas dolgai.Sajnálatos az emberek felfogasa.Hol volt,hol nem,éltek ahogy éltek.Amúgy a férjed nem boldog,ugyanmár mindenki felett tellik az idő,de ez nem azt jelenti hohy dobok mindent félre és egy közönyös segg...ej leszek merta férjed ez.Arra van esze hohy mindent úgy magyarázzon meg,h te vagy a hibás,a szar.Nem.jellemezném tovább az ilyen gyenge alakokat.
2018. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az az érzésem hogy nem foglalkozol vele, csak a gyerek van, ti kettesben nem is léteztek a számodra, érthető hogy goromba veled, én is az lennék. Figyelj Rá is, ő a Páro.
2018. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!