Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis segítségre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítségre lenne szükségem, nem tudom mit csináljak? bővebben lent. Picit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

A barátnőmmel lassan 1 éve együtt leszünk, az elején egyből szimpatikusak voltunk egymásnak, tök jó volt minden, semmi feszkó, semmi konfliktus. Jó volt minden.

Ez mára nem így van, folyamatosan negatív, rossz a hangulata, értem, hogy az egyetemen nagyok az elvárások, és már utolsó évet tapossa, de minden nap ez a téma. " nincs kedvem menni" "fáradt vagyok" stb.

Sajnos ez kihat a kapcsolatunkra is.

Bármit mondok neki nem jó, egyből ingerülten válaszol.

amit csinálok sose felel meg neki.

Egy a szakmánk is, szóval a közös téma adott, mindig van miről beszélgetnünk.

De itt is Egyből mondja , hogy neki nehezebb, ő többet tud mert ő nem bukott meg, én igen" ilyeneket vág a fejemhez.

az összeköltözésről is volt szó, egyből, hogy ő mit hoz stb, én mondtam neki, hogy vinném az albérletbe a saját ágyamat. arra is: " inkább ne, vegyél újat, sz@r, kényelmetlen".

Én mindig bújok hozzá, sokat szeretgetem, ez viszonzásképp nincs meg, vagy nagyon ritkán. Már mondtam neki, hogy ne csak mindig én kezdeményezzek ő is.

de nem változott.

Szexben is mindig én...

és unalmas, mintha csak én akarnám, meg keveslem, heti 1 max 2. Vagy volt már olyan is, hogy 2 hétig semmi.

most is lent voltam nála vidéken, mert sajnos távkapcsolatban élünk, de egy helyen tanulunk.

3 nap, senki nem volt otthon nála, de akkor is egyszer feküdtünk le. nem is azt mondom hogy mind a három napot

dugjuk végig már bocsánat, de azért lehetett volna több.

erre a válasza, nőből van, hormonok, stb.

Másik, hogy készültünk este elmenni vacsorázni, öltözünk készülődik, oda megyek hozzá, átölelem megpuszilom, hogy "jaj de csinos vagy" erre hagyjam őt most készülődni. sose készül így el...

ez is rosszul esett.

Mindig kedveskedek neki valamivel, télapóra is vettem neki egy tábla csokit, raktam rá ilyen szívecskét azért még is valahogy nézzen ki. ült a fotelba oda vittem neki, kb fel se pattant megölelni vagy bármi.

reakció: 'jaj aranyos vagyok köszönöm.'

Volt már rá példa, megkérdetem tőle hogyan dolgozik a következő héten mert nem mindig tudok mindent fejben tartani 12-24 órás műszakok után.

Ott is nekem esett, hogy, hol élek, miért nem figyelek jobban, megvagyok zavarodva stb stb

amikor csak megkérdeztem tőle, lehet mondta már de sajnos nem emlékeztem rá, lehet hogy ez az én hibám, de akkor se kellett volna így lereagálnia.

Nem rég volt a névnapom, előtte is összevesztünk valamin, és a névnapomon találkoztunk akkor megbeszéltük, de személyesen fel se köszöntött.

utána néztem este, posztolt a fb-on közös képet, és ott köszöntött fel.

fura volt ez is.

ez az összeköltözés is frusztrál, lehet rosszabb lesz, vagy más lesz, nem tudom?

össze vagyok zavarodva, de valahol meg jó, elvagyunk, nagyon ragaszkodom hozzá :( és a környezetem is mondja, van egy csomó lány még, de ha nekem csak már ő kell?

lehet csak rosszabb lányt fogok találni nála.

És bele se merek gondolni abba, ha esetleg véget érne...

de mostanában egyre rosszabb a kedvem miatta, nem érzem azt a felhőtlen boldogságot, mint az elején.



2018. dec. 10. 21:37
 1/8 A kérdező kommentje:
mindketten 24 évesek vagyunk.
2018. dec. 10. 21:38
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az utolsó mondatod a kulcs!


Nemrég vetettem véget egy kapcsolatnak, amiről az egyik barátom azt mondta, hogy igazából szarabbul néztem ki közben, mint amikor egyedülálló voltam, és csak próbálkoztam a csajnál. Nagyon rossz volt úgy szakítani, hogy még szerelmes voltam, ez igaz. Elképesztően szenvedtem. De eltelt 3 hónap, és már találkoztam is olyannal, aki sokkal kellemesebb személyiség, mint az az aljas nő, akire mindennel együtt egy évet elpazaroltam az életemből.


Szóval minél hamarabb szakítasz, annál hamarabb szabadulsz egy olyan kapcsolatból, ami boldogtalanabbá tesz!

2018. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csaj kicsit ki van hajtva, ha dolgozik az egyetem mellett.


Kérdezted már, mitől frusztrált? Üljetek le, és beszéljetek erről.

2018. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Vannak emberek, akiknek a párja épp haldoklik egy halálos betegségben, és nem tudnak semmit sem tenni. Tudod milyen érzés az? Na, AZ probléma.

Te meg azon vagy kiakadva, hogy nem pattant fel a párod a télapós csokit látva, "csak" örült neki, és megköszönte?!

Most komolyan...

Lehet, hogy ő negatív a fáradtságtól, és nyafizós is, és nem a legszebb arcát mutatja. De Neked nincs olyan időszakod, amikor semmi sem jó? És mire vágysz olyankor? Hogy cseszegessenek azért, mert negatív vagy, vagy arra, hogy akkor is szeressenek, amikor nem érdemled meg?

Ha szereted, akkor ne azt keresd, hogy hol tudsz belekötni a dolgaiba. Hanem csak szeresd, úgy, ahogy van, és örülj inkább annak, hogy egészséges, és te adhatsz neki még télapós csokit.

2018. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha meg szeretnéd tartani az ágyadat beszéld meg vele. Ha frusztrált az egyetem+munka miatt az nem fog változni. Normális. Nálam is ez volt amíg főállásban dolgoztam és egyetemre jártam, csak az én férjem megtanulta az "itt sem vagyok de mégis" trükköt.

A bukásért meg ne akard hogy meg dicsérjen. Örülj neki hogy nem ül a nyakadon hogy tanulj, én azt tenném.


A szexuális életetekkel se tudom miért is vagy elégedetlen. Majd megtanulsz kevésbé kangörcsös lenni. Tudod ha kettesben vagytok 3 napig, nem muszáj ám élből neki esni a másiknak mint egy nyúl. Ha össze költöztök akkor majd minden nap szeretnéd? Elárulom: lehet hogy ritkább is lesz.


Mikulás/nyuszi (ami épp aktuális) nálunk is jön a páromnak, de nem várok érte ovációt mint te. Valamint a névnapokat se tartom észben, én még facebook-on se köszöntöttem fel a férjemet a névnapján. Össze fog dőlni a világ azt hiszem...


Eléggé nyafka vagy, igen nyafka és nem "érzékeny". Kicsit férfiasodhatnál, bár tudom hogy mostanában az nem divat.


Száz szónak is egy a vége: beszéld meg vele a problémáidat. Ne ide szemetelj, mert ezeket csak TI tudjátok megoldani, együtt.


25/N

2018. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a többi kommentelőt. Attól, hogy a barátnődnek nehez idoszaka van,meg nem normalis, hogy igy viselkedik veled es rajtad eli ki a frusztraciojat mikozben te mindent megteszel, hogy jobb kedvre deritsd. Ettol egyaltalan nem leszel hisztis, ahogy az elozo primitiv valaszolo irja. Senkinek sem esne jol,hogy a parja igy semmibe veszi. Nekem is sokszor vannak nehez idoszakaim de nem a paromon vezetem le, ha emiatt megis ok nelkul ingerlekeny vagyok vele,akkor bocsanatot kerek,mint minden erett, felnott ember . Surgosen beszeld meg a baratnoddel hogy ez igy nem mehet tovabb, ha pedig keptelen megvaltozni es tisztelni teged, nincs mas hatra, mint a szakitas.
2018. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
Jó ha nem is hiszti előző, de azért na. kérdető: egy felnőtt kapcsolat ilyen, a feleken időnként nagy nyomás van. vannak nehezebb es könnyebb időszakok. Érezze h mellette vagy, de ne akard megoldani a problémáit. ugyanakkor szádban a nyelved, ha bánt valami azt elmondhatod neki is. Sőt. kicsit google-özz rá az asszertív viselkedésre. érdemes. én majd akkor bizonytalanodnék el, ha diploma után, vagy amikor egyenesbe jönnek a dolgok, akkor is ilyen velem, ÉS rajtam amúgy nincs fogás.(értsd, erős támogató háttér voltam/vagyok, aki rugalmas, konszenzusra kész, szereti es tiszteli a masikat, ugyanakkor képes irányítani is, amikor a helyzet kívánja.) Na AKKOR feltennem a kérdést: hová tart ez a kapcsolat. addig nem. szakítani a hül.ye is tud, felelősségteljes felnőttként kevesek. Légy az utóbbi. Én mindenképp azt kívánom, sikerüljön!
2018. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 .:bezzegrégen:. ***** válasza:

Bahh. elírtam. szoval felelősségteljes felnőttként v i s e l k e d n i kevesek.


elnézést.

2018. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!