Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám végre teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám végre teljesen lezárni?

Figyelt kérdés

Amikor 16 év körüli voltam, akkor volt egy kapcsolatom, ami tényleg az a nagy betűs szerelem volt. Akkor és utoljára éreztem szerelmet, de szakítottunk már kb 4 éve, azóta voltak más kapcsolataim is, jelenleg is van egy, de nem tudom magam teljesen beleadni.

Nem szoktam az exemre gondolni, nagyon ritkán beszélünk, akkor is minden tartalomtól menteset, találkozni meg évente egyszer kb.

Nos, annó a kapcsolatkor vele, volt egy lány közös barátunk, akinek szintén tetszett ő, és hiába volt az én barátom is az a csaj, én mégis nagyon féltékeny voltam és féltem, hogy elveszi. A sok feltekenykedes miatt lett végül vége, de jóba maradtunk, utána még kavartunk néha. Viszont neki azzal a lánnyal tényleg volt valami, ami inkább lesokkolt, hogy wow, jogos volt a félelmem és egyébként az egész kapcsolat meg minden alatt emiatt végif egy baromi rossz érzés volt bennem.

Na már most ugye mással vagyok, viszont egyre többször álmodok valami olyat, amiben az exem és az a lány van, hogy megcsal vele, vagy újra jóba lesznek stb. Álmomban is érzem azt a kegyeglen rossz érzést, de ahogy felkelek sem múlik el.

Hogy tudnám végleg lezárni a múltat? Páromnak nem igazán mondtam még ezt, mert nem tudom hogy fogadná, viszont így nem tudok teljesen benne lenni az egészben, és ez rossz. Így nem tud működő képes kapcsolat kialakulni.

Help...


Elnézést ha nagyon kusza lett.

21L



2018. dec. 11. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg nem sikerült lezárnod ezt a dolgot magadban, főként, hogy az a sejtésed, hogy megcsalt a volt párod. És most jelenleg azért álmodsz vele kapcsolatosan, mert attól félsz, hogy a jelenlegi kapcsolatodban is előfog kerülni egy hasonló probléma; már előre rettegsz a gondolattól, hogy az ő életébe is belekeveredik valami lányka, aki majd elfogja csavarni a fejét, és elveszíted őt.

Szerintem ne gondolj semmire, próbáld meg élni az életed, élj a mának. Pontosabban úgy élj, mint ha minden nap az lenne az utolsó nap. Nem tudom, mennyire fogod érteni, mire gondolok.

Sose bánd a múltat, mert az segít abban, hogy erősebbé válj.

2018. dec. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én úgy élek, meg egyebként nem szoktam ezen gondolkodni, de már annyiszor keltem igy, hogy már elegem lett, hogy ennyire lezáratlan ez a dolog bennem.

Bár én nem hiszem, hogy a mostani párom megcsalna, vagy lenne más lány neki, de lehet ez csak a felszín és tudatalatt meg kitudja.

Mindenesetre lehet ha ez folytatódik, akkor megbeszélem a párommal is.

2018. dec. 11. 07:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes jóban maradni volt barátokkal. Nem azt mondom, hogy csak összeveszéssel lehet elválni, de ha egyszer vége, akkor megköszönitek egymásnak az együtt töltött szép időket, kezet fogtok és agyő, balra el. Különben ez lesz a vége, ami veled történik: ott marad a szíved csücskében, és mérgezi a későbbi kapcsolatokat.


Meg kell szakítani minden kapcsolatot. Nem azért, mert haragszol rá, hanem azért, hogy te túl tudj lépni rajta.

2018. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!