Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok?!

Figyelt kérdés

A párom nem engedi,hogy tegyek ki magamról képet akár a napomba,akár Instára.

Sok férfinak tetszem,azonban nem pakolom ki sosem magamat,sosincs kint semmim.

Azt mondja,ha teszek ki,akkor szakít.

Ez az utóbbi 1-2 hónapban lett gyakori.

Próbáltam vele beszélni,hogy nem korlátolhat le,de elzárkózik.


2018. dec. 12. 10:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem,h nem beszélek más férfiakkal.
2018. dec. 12. 10:28
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Hogy kell elképzelni, hogy nem engedi? lol
2018. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Habár nemigazán kedvelem én sem a közösségi oldalakat, de ha te képet akarsz kirakni magadról, akkor az a te szuverén jogod, szabad akaratod.


"A párom nem engedi..."


Illúzió csupán.Nem tudja megakadályozni, hacsak el nem töri kezed-lábad, tehát te választottad azt, hogy engedsz a zsarolásának.

2018. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Próbáltam vele beszélni, hogy nem korlátolhat le, de elzárkózik" és akkor ennyi? Már nem azért, de én megmondanám neki, hogy ha emiatt akar szakítani akkor menjen csak, mert nekem nincs szükségem olyan emberre aki birtokolni akar és megmondani mit tehetek és mit nem. Hidd el egy ilyen féltékeny birtokolni akaró alakkal úgy is lesz még más gond is, a végén ott fogsz ülni a lakásban kuksolva mert a párod max annyit "enged" meg neked hogy levegőt vegyél. Nem lesznek barátaid és semmi, mert mindent elmar mellőled. Ez nem normális.
2018. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
szerintem engedelmeskedj neki és éld le vele az életed, biztos boldog leszel mellette!
2018. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém se örül,de szerencséjére utàlok fényképezkedni
2018. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem engedelmeskedem,nem is mondtam ilyet.

Sokszor próbáltam megbeszélni vele,tettem is ki képet,de hisztérikàzott egy mosolygós kép miatt is.Megmondtam,hogy nekem erre nincs szükségem,nem adok soha okot a bizalmatlankodásra,csendben pukkadjon.

2018. dec. 12. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnám a fenébe. Az egy dolog, ha valaki nem örül ennek, vagy hogy bizonyos intimitású képeknél azt mondja, hogy sok, ilyet ha lehet, akkor ne. De amit a párod művel, az nem normális. Beszélni nem lehet vele, zsarnokoskodik, utasítgat, szóval viszlát.

Speciel bennem eltörne valami (ekkor még csak képletesen), és már nem bíznék benne, pontosabban abban, hogy nem fog kezet emelni rám a jövőben. És nem is várnám meg, hogy ez kiderüljön.

2018. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez az utóbbi 1-2 hónapban lett gyakori.


Pomt ennyi ideje csal téged. Ha nem adsz neki okot, akkor meg magából indul ki. V már előre gerjeszti a feszültséget h amikor rájössz h megcsalt, akkor mondhassa neked h miattad tette, mert folyamatosan megaláztad a férfiasságában azzal h nem engedelmeskedtél neki.

2018. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

"Próbáltam vele beszélni,hogy nem korlátolhat le,de elzárkózik."

Elképzeltem, ahogy ez zajlik.

"- Pityu, én most már kirakom magamról a képet, nem korlátozhatsz!

- De igen!

- Jóvannaaaa... Akkor nem rakom ki :( "

2018. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!