Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miért nem kívánjátok már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért nem kívánjátok már a szexet a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Én is tudom, hogy rengeteg oka lehet. Az együtt töltött évek, gyerekek, rossz házasság, elhidegülés, megcsalás, alkalom hiánya, vagy valami komoly sérelem. Vagy egy idő után minden házasságban ellaposodik a szexualitás? Zavar titeket? Tesztek valamit hogy változzon a dolog, vagy egy idő után -titeket- már nem is zavar annyira. Esetleg egy szerető, vagy válás a vége? Mi a ti történetetek?

2018. dec. 13. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Én ugyan úgy kívánom, mint a kapcsolatunk elején. A mai napig van 3-5 szex egy héten.


Ápoljuk a kapcsolatunkat. Ugyan úgy járunk kettesben programokra, felbodjuk az életübket apró újdonságokkal, egy unalmas közös percünk nincs. Persze a 3 éves fiunkat ehhez le kell passzolni szüleinkhez, vagy tesókhoz. A lényeg, hogy nem szabad egy monoton szürke robotba süllyedni. 6 éve vagyunk együtt.

2018. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Neki idővel egyre kevesebb előjátékra van szüksége, nekem egyre többre. Nem megoldás az se, ha erre kérem, mert arra se lehet felizgulni, ha valaki csak muszájból, kapkodva bütyköl rajtad.

Így a szex egyre kevesebb élvezetet ad. Nekem meg így egyre kevesebb kedvem van.

Gyorsan túlesek rajta, úgy teszek, mintha élvezném, aztán csinálom tovább a dolgomat.

Csak egy kötelező testgyakorlat lett.

Annyira nem érdekli, hogy nekem is jó legyen, hogy úgy tesz, mintha észre se venné, hogy nem is vagyok felizgulva. Neki jó, a többi nem érdekes.

Egyébként nincs gond a házasságunkban, tudunk együttműködni, de inkább csak a legjobb barátom látom benne.

Nem érdekel az se, ha megcsal. Nem lennék féltèkeny.

A szexet sehogy sem oldom meg. Egyszerűen már nem is hiányzik. Az lenne a legjobb, ha nem kéne csinálni. Már elfelejtettem, hogy mi a jó egészben.

2018. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére már múltidő ez, mert újra egymásra találtunk. De ha nem beszéljük ki, könnyen lehetett volna, hogy visszafordíthatatlanul elromlik minden...

Nálunk az volt, hogy valahogy kölcsönösen és fokozatosan kezdtük el egymást hanyagolni. Ahogy azt éreztük a másikon, hogy nem kíván, úgy csökkent mindkettőnk libidója. Ez aztán a nem szexuális intim érintkezéseket is kiűzte a kapcsolatunkból. Mikor észbe kaptunk már szinte teljesen szexmentessé váltunk. Aztán valami ráébresztett minket arra,hogy mekkora is a baj. Volt dráma! Majd mély beszélgetések, magunk átvizsgálása következett. Elkezdtünk tudatosan újra nyitni egymás felé.

Hogy konkrétan is válaszoljak a kérdésre: Nálam talán az volt az egyik problémaforrás, hogy kb. 1-1,5 éves időszakban se testileg, se lelkileg nem voltam teljesen jól. Ez részben jelent egy súlyfelesleget. A felszínen azt hittem, hogy jól vagyok. De a mélyén nagyon beleszólt a nőiességem megélésében. A lelki része pedig egy stresszes, sok munkával terhelt életmódot jelentett. Hiába voltak ezek a körülmények átmenetiek. A kettőnkközti eltávolodást mégis konzerválta.

Tudom, hogy közhely. De leginkább akkor juttok előre, ha beszéltek a problémátokról.

2018. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

#2 Sajnálom! :(

Igazából nektek is az kéne, hogy ezt így ahogy van, nyers valójában hallja a párod

2018. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is én kívánom csak a szexet, a férjem nem. Nincs súlyfelesleg, se ápolatlanság. Egyszerűen valahol megrekedt. Mármint a férjem.

Sajnos 20 mp alatt elélvez, ha szóvátettem, hogy ez nem baj, ha kompenzálja előjátékkal, akkor azt mondja, ő csak nyalni szeret, ujjazni nem. Tehát nekem esélyem sincs orgazmusra. Sokszor kezdeményeztem, lepattintott.

Most ott tartunk, hogy én feladtam, már nem is kívánom vele a szexet, és tudom, hogy ez totális elhidegüléshez fog vezetni, de már nem érdekel. Ahogy lesz lehetőségem, elválok.

Na ezért nem szexelek a férjemmel.

2018. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
4: Abból válás lenne, ha ezt elmondanám. Nincs értelme. Nem hiszem, hogy lenne értelme felrúgni mindent. Jó férj, jó apa, csak pocsék szerető lett. Nekem nem hiányzik már a szex, úgyhogy értelmét nem làtom, hogy emiatt borítsak mindent.
2018. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor osztom egy kicsit az igét. ;)

1-es válaszolónak: ennek szívből örülök, hogy ilyen is van, mert nem jellemző.Mondjuk egy gyerekkel még megoldható (és gondolom fiatalok is vagytok), de ahol két kicsi van, vagy van "problémás" gyerkőc ott már nem könnyű. Nehéz alkalmat találni, fáradt frusztrált mindig az ember, és egyszerre nem is vállalja el őket senki (saját példa).

2-esnek: ez a másik oldal. De mindenkinek vannak szexuális igényei, kié több, kié kevesebb. Ez nálad addig fog működni, míg nem zúgsz jól bele valakibe, és akkor jön a vágy is ( a férj meg megy)

5-ösnek: lehet, hogy a férjednek szakemberhez kellene fordulnia, mert korai magömlésben szenved.Mindenkinek aki nem szexel: gondoljátok át, tudtok-e úgy tekinteni a férjetekre, mint egy férfire, vagy csak mint egy apuka, jóbarát, stb.

2018. dec. 14. 10:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit mesélsz te is magatokról? Hátha a konkrétunok ismeretében jobban tudunk segíteni.

Persze a gyerek/ek nehezítés. De ha akarjátok mindketten a változást, akkor nincs lehetelen.

Első lépésként saját tapasztalatos tanácsok: napközben is legyenek apró érintések, ölelések köztetek. Ez máris segít egymásra hangolódni. A másik pedig, hogy mindig egyszerre menjetek aludni. Igazán apróságok, de ez is számít! (Éjszakai műszakosok persze hátrányban, tudom) #3 voltam

2018. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a férjem nem akar orvoshoz menni, egyáltalán nem akar sehogy sem foglalkozni a problémával.

Férfiként tekintek a férjemre, dícsérem úgy is, mint férfi, nem csak úgy, mint apa. De csak ő kap bókokat.

5-ös voltam.

2018. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert nem foglalkozik velem eleget. Kábé úgy kell neki mondani, hogy ölelj meg, csókolj meg, érj hozzám, ne rögtön akard bedugni, stb. Olyan mint egy ovis gyerek, akinek mindent a szájába kell rágni és mint olyan, nem kívánom, mivel nem vagyok pedofil.

Igen, igen, próbáltam vele beszélni erről, nem megy. Néha lefekszünk, én várom, hogy vége legyen, ő meg kielégül. Tökéletes kapcsolat.

Szakítás/válás nem játszik. Egyenlőre.

2018. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!