Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nálatok, hogy a másik fél nem szerette a munkátokat és azt kérte, hogy váltsatok?

Figyelt kérdés

Ebből van diplomám, a phd-t csak azért nem kezdtem el, mert már a mesterképzésnél is ki volt akadva.

Azóta elhelyezkedtem benne, imádom. Semmi illegális vagy erkölcstelen nincs benne, 8-17 óráig dolgozom, jól keresek, tényleg megtaláltam azt a munkát, ami a hobbim is lehetne.

Csak abban az esetben veszélyes, ha átrúgsz minden biztonsági előírást (ilyen meg nem szokott lenni).

De a barátomtól állandóan kapom az ívet, miszerint váltanom kell (nem munkahelyet, hanem munkatípust), mert úgyis elrontok előbb-utóbb valamit és megsérülök, úgyse tudok elhelyezkedni vele (de dolgozom már... ergo elhelyezkedtem, de ez számára nem számít, mert nem multi). Dolgoztam diákmunkásként irodai pozícióban, bolti eladóként, gyári munkásként is, legyek inkább az. Bármelyik, csak ne az, ami most vagyok.

Én meg értetlenül állok előtte. Ugyanannyit keresünk, jól élünk, de ez a bekattanása hónapok óta tart és nem tudok mit kezdeni vele, mert nem fogom eldobni magamtól álmai munkáját, mert neki "nem tetszik".

Akinél már volt ilyen: mi lett a vége? Belenyugodott?



2018. dec. 13. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
kifúrja az oldalam, hogy mi a foglalkozásod.
2018. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2%
HENTES?
2018. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

tokmindegy, mi a munkad.


a pasid viszont egy kisebrendusegi erzessel eltoltott pocs.

2018. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
* b
2018. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%
PÉK?
2018. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

"Ugyanannyit keresünk" - na, ez a baja. nem tud uralkodni feletted.


o diplomas?

2018. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
" a phd-t csak azért nem kezdtem el, mert már a mesterképzésnél is ki volt akadva." - mar igy is dobalod el magadtol a tovabbi lehetosegeket egy olyan faszi miatt, aki 3-5 ev mulva mar sehol sem lesz.
2018. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora egy fhaszkupak a partnered.
2018. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meg mondanám neki hogy semmi köze hogy mi a munkám . Ne szóljon ebbe bele mert te ezt el tudod dönteni . Kissebbsegi komplexusat ne rajtad élje ki
2018. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég szamár vagy, hogy a PhD-t a párod miatt nem csináltad meg!

Normális férfipartner büszke lenne rád!


Nyitókérdésre válaszolva: mivel a munkát én végzem, nem ő, értelmetlen azt mondania, hogy Ő nem szerette az ÉN munkámat. Mit lehet azon neki szeretnie vagy nem szeretnie, ha nem ő csinálja? Nem is érteném, ha ilyet mondana. De ha bele akarna beszélni abba, hogy mit dolgozzak, amikor én ott jól érzem magam és nincs átlagostól eltérő munkabeosztásom (pl. karácsonyi ügyelet), nos akkor a kedves belebeszélő partnerem rövid úton az "ex" megtisztelő jelzőt kapná. :DDDD

2018. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!