Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen már, hogy a molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már, hogy a molett barátnőmnek azért nem kellek, mert mackós vagyok?

Figyelt kérdés

Véletlenül halottam meg - hiszen ilyen a sors - ahogy barátnőjének azt mondja, jó fej vagyok, rendes pasi, bír engem, de szexre nem engem képzel el, túl nagydarab vagyok neki. :-o :-(

Mikor számonkértem annyit mondott, nem akar velem ágybamenni csak barát vagyok számára.

Nem értem akkor miért hülyít hetek óta?



2018. dec. 13. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Alkattól független, hogy kinek mi tetszik. Ez van, hiába duci, ettől nem fognak neki a pocakosok tetszeni. Viszont tényleg lehetett volna korrekt és nem kellett volna hülyítenie.
2018. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Dobd ki a koca nodet és keress normális nőt aki nem szórakozik veled és értékel téged .
2018. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Hülyitett? Mondta tán hogy többet akar?
2018. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Uramisten,azért mert valaki molett annak szerinted csak mackós palija lehet?! Mert akkor nagyon de nagyon el vagy tévedve. Hol van megirva h egy embernek csak hozzá hasonló testalkatú partnere lehet?

Illetve mondta h akar tőled valamit? Miért nem lehet elfogadni h nem akar semmit, ez miért hülyités?Max te nem vetted észre a dolgokat,amiről bocs de nem ő tehet hanem te

2018. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy leírod úgy látom én is randiztam evvel a nővel egy ideig. Szinte ugyenez játszódott le velem is egyszer. Annyi mázlim volt, hogy összejöttem az egyik nagyon szexi barátnőjével, ami nagyban kárpótolt a hülye csajért. A barátnője elmesélte, nem velem van a baj, hanem a csaj állandóan ezt csinálja. Sok pasit behülyít, majd szex előtt dobja őket, nagy az esélye, hogy még nem is bújt ágyba senkivel.

Persze a barátnője nem bújt ágyba ezekkel a pasikkal, csak velem. Jó sokig voltunk együtt.


Ismerőseim, barátaim sőt rokonaim között is több olyan molett, duci nő van, aki a vékony férfiakra bukik. Ha belegondolok, minden testes nőismerősömnek sovány párja van. (még szüleim esetében is így van) Szomszédunkban lakó csaj még ráadásul 1,5 fejjel magasabb is mint a férje.


Testes férfiként nekem nem nehéz nálam kisebb nőt találni. :-) Első nejem molett volt, de sem előtte, sem utána nem volt duci párom. (egy-egy randi kivételével, de komoly csak ő volt) Második feleségem egy fejjel alacsonyabb és sportos, súlyban fele akkora, mint én.


Teljesen mindegy, neked milyen nő jön be, keresni kell és idővel megtalálod a megfelelőt!

2018. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen hülyített! Hiszen régóta ismer, majd úgy döntött eljön velem randizni, hetekig találkozgatott velem. Csókolózás, ölelkezés, tapizásig jutottunk. Egy szóval nem tett rá utalást, hogy itt a vége részéről. Betudtam a körülményeknek, hogy még nem bújt velem ágya. Nem volt hol, majd lebetegedett, most pedig én voltam influenzás.

Ha nem hallom meg a beszélgetésüket, akkor meddig hülyített volna még, amíg én nem unom meg és hagyom ott?

A külsőmet ezer éve ismeri és épp ez miatt nem akar ágya bújni velem? Akkor mire kellettem neki? :-(


Nem, nem csak a duci csajok jönnek be, bár kedvelem ,ha van mit fogni.

2018. dec. 13. 23:35
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Szivasd meg.
2018. dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Sok érdekes dolgot szül az élet!

Én jártam egy fiatal tanárnővel, aki Erdélyből költözött ide. (nem mellesleg ő is duci volt) Néhány hónapig jártunk. Neten ismertem meg. Mivel messze laktunk egymástól, havonta 2-3x találkoztunk. A szex sem volt rossz, nem volt kimagasló, elment. Elhívott Erdélybe, menjek vele érettségitalálkozójára. Elmentünk, két hétre. Első héten volt a találkozó, klasszul lezajlott. Másnap közölte velem szakítani akar. :-o Elmentünk még barátaival kirándulni egy hétre, alig beszélt velem. Majd hazafelé ő ment Budapestre én pedig Szolnokra. Azóta sem láttam vagy halottam róla. :-(


Olyan is volt, hogy egy playboy pasi két nőt is lecsapott a kezemről egymásután. Akkor nem értettem, egyik helyzetet sem, mi bajuk volt a csajoknak. Majd pár héttel később egyik elmesélte, ki és mi miatt dobott. Eltelt még néhány hét és kiderült a másik is miatta szakított velem, a pasi pedig az első csajt dobta miatta... illetve neki minden nő csak egy estére kellett...


Nem tudhatod, mi áll a háttérben pontosan! Lehet, hogy bekavart egy harmadik fél. A nő pedig nem ezt fogja megmondani, még a barátnőjenek sem biztos, hanem kreál egy indokot. pl. hogy nem jössz be neki külsőre.

2018. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Lépj túl ezen. Ne a sebeid nyalogasd, menj és keress valakit,komolyabbat.
2018. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

nemis vagytok baratok mirõl beszélsz?

Szexelni se sexeltek mert nem te kellesz neki.

Hogy hűjít ha megmondta hogy nem teged akar az agyba?

2018. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!