Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintete van ertelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintete van ertelme folytatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A parommal sok a nezetelteserunk, ezaltal sokat vitaztunk az utobbi idoben, melyek egyre csak durvabbak lettek. De amikor besokallok, mindig akkor jon ra, hogy nem akar elvesziteni. A legutobbi osszekapasunknal mar betelt a pohar. Szakitast kezdemenyeztemnes a vegere mar o is azt akarta. Erre meg ujra elojott, hogy de mar pedig neki szuksege van ram, szeret, stb. De kozben meg eddig folyton csak bantani tudott a szavaival es engem kritizalni. Kert tolem meg egy eselyt. De nem tudom, van-e ertelme. Szivem szerint en is folytatnam, de ez mar vagy a 6. Alkalom es felek, hogy ugyan ugy fog vegzodni.. most azt varom el tole, hogy bizonyitson.. mert akarhanyszor kibekultuk o rendszerint ugy tett, mintha mi sem tortent volna. A kerdesem az volna, szerintetek erdemes hallgatni a szivemre? Ennek egy eselyt adni? Tudom, keves az info, de erdekelne volt-e mar valaki hasonlo helyzetbe, es mi lett a vege. Koszonom a valaszaitokat

2018. dec. 14. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párommal, mi is elegge viharos kapcsolatban éltünk.Most 2,5 eve vagyunk egyutt, a hátunk mogott par szakitassal.Sokat valtozott jo irányba, es en is igyekeztem jo irányba változni.Nem tudom, hogy emiatt, vagy amiatt, h csak este talalkozunk, mert sokat dolgozik, de mukodik most mar.Neha meg mindig paraszt, de mar nem ugy veszem fel.Le kell ulnotok, es meg kell beszélgetek, hogy hogyan tovabb, ki miben változzon.Ha ezek utan se megy, akkor szakítás, kulon töltött hetek, hónapok, es ha meg utana is egymásra vagytok kölcsönösen, akkor ti ilyenek vagytok 😊
2018. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

együtt éltek?

Mennyire vagytok egymásra utalva?

Nekem volt hasonló, én elmentem meglátogatni egy barátnőmet pár napra, aki távol él, előtte meg mondtam a páromnak, hogy akkor most lesz ideje gondolkozni.

Egy hét után visszajöttem, leültünk beszélgetni, és úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk még egyszer a megbeszéltek alapján.

Mondanom sem kell, hogy másnap ugyanott voltunk ahol előtte egy héttel, úgyhogy azonnal fogtam a cuccom és elköltöztem.

(az ő lakásában éltünk)

Most is ugyanígy csinálnám. Esélyt kapott, gondolkodási időt is mellé de semmi haszna nem volt, így nyugodt szível és lelkiismerettel tudtam lezárni a kapcsolatot.

Persze ez 3 éve volt és a mai napig írogat, de hiába :)

2018. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az durva, hogy mai napig irogat🙃

Nem elunk egyutt, minden 2. Nap alszom nala. De akkor se vagyunk egyutt egesz nap. Megbeszeltuk ezerszer, ki miben valtozik, de ugye a valtozashoz ido kell. Es ha latja, hogy kicsit megbotlottam ebbe a valtozasba, egybol en vagyok a vilag szarja es hagyjam beken. Pedig rohadt kicsi dolgokon tud kiakadni. Es mar ugy erzem, hogy meg kell neki felelnem. Ez meg szerintem mar regen rossz, ha ezt erezteti velem.

2018. dec. 14. 12:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem ertem, mert azt mondja en semmibe se valtoztattam amire kert, maskir meg elmondja mi az, amit valtoztam. Egyszer latja a jo oldalam, egyszer nem. Mar ugy erzem, mintha en lennek a pasi
2018. dec. 14. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyi, nem tudom mióta vagytok együtt, de feltételezem nem túl régen.

Képzeled el, hogy az első 1-2 év , a rózsaszín ködös időszakotok így telik, a későbbiekben tud majd annyit változni, hogy ha már csak a szeretet, tisztelet marad két ember között, mert a lobogó tűz alább hagyott, az számodra lelkileg kielégítő lesz?

Mondjuk 20-30 év múlva úgy fog veled beszélni és úgy fog hozzád viszonyulni, ahogy már most sem?

2018. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1 eve es 2 honapja vagyunk egyutt. De o konrektan lealacsonyit a vitaknal.. a kod mar elmult. Ez a termeszetes, ilyenkor is szokott.. nem ezzel van a baj. En szeretem, de amikor mar csak bantani tud ahelyett, hogy normalisan meg beszelnenk hat hagy ne mondjam mikyen szar
2018. dec. 14. 12:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Es nem tudom merjek-e bizni a valtozasban ennyi szar utan. Tegnao mar nem vitatkozott. Latszott, hogy "megadja magat" de viszont mint mindig megint ram haritja a gondot, hogy en oldjam meg. De hat megmondtam neki, hogy en egyedul nem vagyok eleg, mutasson fel olyan, ami miatt erdemes lehet egyutt maradnunk.. kuzdjin ertem vegre, ne csak mondja meg panaszkodjon, hogy igy-ugy hianyzom neki es velem akar maradni
2018. dec. 14. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Én röviden tömören annyit mondok csak, hogy lusta megint megismerni valaki mást...
2018. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Izabella220 ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,soha nem fog tudni változtatni.Au ellentét ott van köztetek,súrlódások mindig lesznek.Énnis adtam anno esélyt nem kellett volna.
2018. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma eleg jo benyomast tett amikor talalkoztunk. Ha igy marad, mi is maradunk:) koszonom a valaszaitokat
2018. dec. 14. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!