Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom mindig elfelejti közölni velem a programjait?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de ez már a sokadik alkalom, ami tegnap is történt.

Sokszor van, hogy pl. ott ülök nála, készülődünk lefeküdni, én nagyban tervezem másnapra a programot, amikor benyögi(például este 23-kor), hogy Ő, mint már mondta, másnap reggel 8-kor elmegy az apjával egy napos programra. Amikor rászólok, hogy nem szóltál nekem erről(és mint kiderült egy hete tudja), akkor kiakad, hogy én biztos figyelmetlen vagyok, és ő mondta.

Ez kb. minden hónapban megtörténik, hogy közli velem aznap, vagy előtte pár órával, hogy neki programja van és ő ezt már előre mondta nekem. Nem lenne baj, ha én nem terveznék olyankor mindig valamit, mert ő NEM SZÓL nekem. Szent meggyőződése, hogy de igen.

A tegnapi viszont kiverte a biztosítékot. 1 hete nem találkoztunk, és végül tegnap délután 3-kor sikerült. Közölte velem 5-kor, hogy amúgy őt este hívta a tesója szülinapozni, amit MONDOTT is nekem, és akkor ő arra menne. NEM MONDTA. Én nagyon kiakadtam, ő meg állt értetlenül, hogy mi a bajom, hiszen nekem elvileg ezt 3 napja mondta. AZért ennyire buta nem vagyok, emlékeznék rá, ha mondta volna.

AMúgy minden tökéletes lenne, amikor nincs ez, sok programra megyünk(múzeumok, kiállítások, mozi, étterem, stb), illetve mindent megtudunk beszélni a másikkal, de ezt nem, mert szerinte Ő SZól nekem, szerintem meg egyáltalán nem említette. Érdekes, más programjairól tudok, és nem is akadok ki.


2018. dec. 15. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk pont az a helyzet, hogy hiába mondom barátomnak, hogy a héten mik lesznek a programjaim, mindig elfelejti. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy megosztottuk egymással a gmailes naptárunkat, így mindig előre látjuk egymás programjait. Nyilván ez akkor működik, ha rendesen vezeti azt.
2018. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Mi már ezt megszoktuk, mert kölcsönös.
2018. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%

Elsőhöz csatlakozom. Rém feledékeny vagyok, viszont google calendarban mindent vezetek, és a párom is.


Így megosztottuk egymással, van közös layerünk is, így nincs elfelejtett vagy rászervezett dolog.

2018. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok egy táblázatot az időbeosztásról, legyen rajta a dátum és a teendő. Akár egy közös Google naptárat, amiben az is látszódik, ki, mikor és mit írt be.
2018. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy fontos,és lehet van másik nő is..
2018. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

es tegnap 3 es 5 kozott megd*gott?


nem kell itt valaszolnod, csak magadnak.

2018. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg neki, hogy mostantól csak SMS-ben tájékoztasson a programjairól, hogy maradjon nyoma, hogy elküldte.


Ha erre nem hajlandó, akkor felmerül, amit a 6-os írt, hogy szex után le akar pattintani.

2018. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!