Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a szeretőmnek?

Figyelt kérdés

Volt egy 5 alkalmas kaland, de azóta nem keres, gondolom talált mást . Múltkor rákérdeztem, hogy még érdeklem-e és azt mondta igen, de azóta se írt meg azt se kérdezte meg, hogy találkozunk-e. Akkor miért nem mondja meg, hogy ne keressem többé?

Írjak neki, hogy fogunk-e még találkozni vagy mit csináljak? Nekem nagyon hiányzik és már kikészít ez a bizonytalanság.


2018. dec. 17. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki és ha ír küld el a francba!

N26

2018. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem keres, engedd el.

ha hiányzik a jó szex, keress mást.

ha ő hiányzik, tudd meg, miért lépett le


42/F

2018. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos nem írnék neki. Szerintem talált mást, akkor szoktak eltűnni. Ha meg szeretné folytatni, úgyis keresni fog.

37N

2018. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges. Tuti, hogy van más a képben. Majd ír ha az lelépett. Ha van egy kis büszkeséged, leszarod.
2018. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
De jó annak akinek a szeretője ennyire ragaszkodó! Nekem sose volt ilyen lehetőségem.
2018. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne keresd semmilyen formaban. En igy epitettem le a szeretomet, ahogy most veled tettek. En csak hasznaltam amikor jol esett, mert a szex jo volt vele, o pedig mindig tobbet kepzelt az egeszbe.

Talalj mast magadnak ha mindenkepp csalnod kell a parod, mert o nem eleg.

33N

2018. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mást dug, várhatsz a sorodra és addig hentereghetsz az otthonival. Nem a személyed érdekli úgyse.
2018. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tartalékba vagy helyezve. Ha nem lesz senki más kilátásba dugásügyileg akkor jelentkezni fog. Te pedig ugrani.
2018. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!