Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire bízhatok páromban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bízhatok páromban?

Figyelt kérdés

Párom lebukott, hogy nőkkel flörtöl.

Azt mondta, leáll, de még is mennyire bízhatok benne?

Meg egyáltalán, mire jó ez, ha párkapcsolatban vagyok??


Köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 17. 11:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
párkapcsolatban van* - bocsánat elírtam
2018. dec. 17. 11:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

miért flörtölt velük és milyen módon?


hát szerintem nem áll le, sőt lehet tovább is fog menni egyszer

2018. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát elég durván ... szíveket küldött stb.

Hogy miért? Nekem azt mondta, hogy pozitív visszajelzés ez neki...

2018. dec. 17. 11:52
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez még nem olyan vészes, de azért legyél résen. Ezt sok nő is csinálja, visszaigazolást akar a külvilágból. Normál esetben ezt a párjától kéne megkapnia az embernek - az ilyen esetek viszont arra világítanak rá, hogy a partner valamit nem tud megadni, és ezt az ürességet akarja az illető a külvilágból "kitölteni". Egy mélyreható beszélgetést azért elbírna a dolog.
2018. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Néha úgy érzem, mintha jobb nőre vágyna mint én. Talán azért flörtöl vagy nem tudom ...
2018. dec. 17. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem lenne elfogadható. Ha meg is bocsátanám neki, egyrészt elveszne a bizalmam, másrészt az, hogy neki ilyen szintü állandó visszajelzés kell másoktól azt mutatja, hogy a kapcsolatunk nem elég neki és/vagy erősen önbizalomhiányos, amin ha nem változtat a probléma továbbra is fenn fog maradni.
2018. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen tudom ezt megbocsátani neki. Főleg úgy érzem, hogy folyton mással chatelhet...ami miatt sokat veszekszünk.

Féltékeny típus is vagyok. Nem jó kombó.

Nem tudom, hogy fogom ezt feldolgozni.

2018. dec. 17. 12:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa ez a pàrkapcsolat...szerintem több is van ott,mint flört
2018. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem is egyre furább ez az egész.

Főleg h annyi minden van még

2018. dec. 17. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ilyen volt soha nem hagyta abba, neki mindig mástol kellett megerősites...

Furcsa mód a mostani párombak erre semmi szuksege es a tarskeresorol is azonnal torolte magat ahogy en is.

2018. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!