Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm befestette szőkére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm befestette szőkére a haját pedig tudja jól, hogy nem szeretem a szőkét?

Figyelt kérdés
Miért csinálta ezt?

2018. dec. 17. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert van saját véleménye.
2018. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha a kapcsolatotokat el tudja rontani az, hogy a csajnak más színű a haja, akkor amúgy se érdemes téged megtartani.

Jól döntött.

2018. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%
Mert szőke akart lenni ilyen egyszerű. Ha szereted nem akadsz fent ilyeneken.
2018. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Valoszinu nem neked festette be !! Masnak igy jobban tetszik !! Gondolkodj !
2018. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
"cicuka, miert csinaltad?"
2018. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
"Mert folyton cicukának szólítasz."
2018. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert neki így jobban tetszik. Így érzi, hogy önmaga lehet és magabiztosabb. 36N (rendszeresen vörösre festett)
2018. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

És akkor ?? Nem lehet szoke haja csak mert neked nem tetszik? Neki nem lehet saját véleménye? Neked kkell kötelezően megfelelni mert te vagy a férfi?

Miért baj az hogy ha ő így érzi szépnek magát. Soha nem értettem hogy egy kapcsolatban miért kell így be szabályozni egymást. Saját akarata van minket félnek.

N24

2018. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Végül is....miért is ne gyújtanék rá az antidohányos párom előtt és fújnám a pofájába a füstöt, hiszen lehet saját véleményem, az én testem és ha szeret, akkor elfogad úgy is, hogy szarok rá vastagon, hogy neki mi tetszik és mi nem. Csodálatosak az emberi kapcsolatok ^^

32/f

2018. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

#10 azért egy dohányzást nem lehet össze hasonlítani egy haj festéssel

Amit te írtál pofátlanság , és bunkosag

Ez csak egy piti hajfestes nem károsít vele senkit. Ennyire azért ne korlátozza már le senkit egy ember a kapcsolatban. Engem soha nem érdekelt mit kezd a hajával az akivel együtt vagyok. Nekem is volt olyan hogy nem tetszett az illletonek akinek együtt voltam hogy pl barbárol szokre váltottam. Nem érdekelt mivel nekem tetszett.


UI: ez :^^ már nem divat csak a 12 éveseknél

2018. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!