Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti akarnátok tudni a nevét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akarnátok tudni a nevét, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
A barátnők es en is egy cégnél dolgozunk(hajó). Itt ismerkedtünk meg, de nekem előtte meg a cégnél volt egy "szex kapcsolatom" egy másik lánnyal. Miután összejöttünk (vele is csak annak indult, de komolyabb lett), elszóltam magamat, hogy volt már valakim a hajon. Ő azzal az indokkal szeretne megtudni hogy ki volt a másik lány, hogy ha majd egy közegbe kerülnek, ne érezze magát kellemetlenül. Szerintem meg ha nem tudja ki volt az, akkor jobban érzi magát, mert nem fog feszengeni senki elott, meg nem indul "rosszul" senkivel a kapcsolata. Amúgy nagyon féltékeny...23f 30l
2018. dec. 17. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azért elmondanàm

Ugyis kifog derülni...

jobb tisztàn làtnia a dolgokat szerintem

ha nem mondod el minden lanyba beleköt

ramehet a munkaja es a ti kapcsolatotok is

En voltam ilyen hülye helyzetben,eleg megalázo volt

2018. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyenekből ügyet csinálni. Mond el neki, ha szeretné tudni és kész. Ne döntsd el más helyett, hogy neki mi lenne a jó. Ha tudni szeretné hát tessék. Ő döntése, felnőtt, felelősségteljes ember.
2018. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:

Mondd el neki. Az cinkesebb, ha a hajon rajta kivul mar mindenki tudja, es a hata mogott megy a duma. Valszeg lesznek feltetelei, amiket be kell tartanod, de ha mar amugy is vege van, siman menni fog.


42F

2018. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!