Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Kicsit túlságosan ránőttem a szerelmemre, és ez idegesíti, emiatt azt hiszem ki is ábrándult belőlem. Egyszer ezért már majdnem szakítottunk(nagyon kiborultam), és egy darabig jó is volt. De úgy érzem hogy most csak azért nem mondta még hogy szakítani akar mert tudja hogy nagyon fájna nekem, és pont vizsgák előtt vagyunk. Mit csináljak, mivel tegyek a kedvére?
2018. dec. 17. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezért dob nem szeret eléggé.
2018. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit rèszleteznèd a problèmát? Úgy èrted rátelepedtèl, sokat csüngsz rajta? Mikor szakítani akart akkor megbeszèltètek hogy mi zavarja miben váltott?
2018. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem beszéltünk meg, vele nem lehet semmit sem megbeszélni.
2018. dec. 17. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már règen rossz. Mit vársz így ettől a kapcsolattól? Az szerinted vezet bárhová, ha az egyik fèllel nem lehet megbeszèlni semmit?
2018. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Ha vele semmit nem lehet megbeszélni, akkor miért vagytok együtt? Az a kapcsolat, ahol nincs problémamegoldás (amihez ugye a kommunikáció alapvetően szükséges), akkor az halálra van ítélve. Amíg ez így működik, minden nap ki van dobva az ablakon, amikor együtt vagytok. Miért és hogyan történhetett meg az, hogy elfogadta bármelyikőtök azt a helyzetet, hogy "vele nem lehet semmit megbeszélni"?
2018. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!