Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is találkoztatok azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is találkoztatok azzal a jelenséggel, hogy más inkább egy nem teljesen jól működő kapcsolatban van és epnézi a másik dolgait, csak azért, hogy ne maradjon egyedül élete végéig?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ilyenben vagyok sajnos. 30f
2018. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én sajnos inkább azt látom, hogy azért sem tesznek semmit a párok, ami remekül működhetne, csak épp hagyják ellaposodni, mert könnyebb újat keresni, mint fellobbantani a lángot... aztán tőlem kérdezgetik, h h nézhetek olyan szerelmesen a férjemre 10 év házasság és 2 gyerek után is, és ez mennyire fura. Nekem meg az a fura, amikor a működő, csak picit ellaposodó házasságokat nem megmentik, hanem kiszállnak belőle.
2018. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy teljesen más személyiségek, nem igazán illenek össze, összejöttek, mégis inkább együtt maradnak, mert úgy vannak vele, hogy nagy nehezen sikerült valakit úgymond "kihalászni" és inkább jobb együtt, mint egyedül.
2018. dec. 18. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Házasságok és a kapcsolatok többsége egy idő utána ilyen főleg ha már idősebbek nem mernek váltani és maradnak inkább a megszokott szarban
2018. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
26 évesekről van szó, de egyik sem a csajozós, pasizós típus, szerények, visszahúzódobbak, ezért is örülnek, hogy egymással össze tudtak jönni, valószínűleg most is egyedül lennének, ha ez nem történt volna meg.
2018. dec. 18. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes ember, egy kapcsolatban mindig van kompromisszum
2018. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Általában az alábbi kategóriákba sorolhatóak ezek az emberek, illetve kapcsolatok:

1. Idősebbek már, nem akarnak életük végén egyedül maradni, és sokszor ott egy hosszú közös múlt és egy fél élet, amit együtt éltek át. Eddig még elviselték egymás hülyeségeit, de ahogy öregszenek, egyre türelmetlenebbek és egyre jobban jön elő a rosszabbik természetük.


2. Fiatalabbak, de anyagilag függenek egymástól. Esetleg (több) közös gyerek is van, arra hivatkozva sem akarnak borítani.


3. Nagyon fiatalon jöttek össze, és egyszerűen fosnak, hogy nem találnak mást, többnyire teljesen alaptalanul. Ismerek olyan párt, akik vagy 15! évig húzták-vonták a dolgot, de az első év után már mélyrepülésben voltak. A pasi még egyedül van sajnos (keres párt), a csajról nemrég tudtam meg, hogy van komolyabb valakije. Jó, hogy végre elengedték egymást.

2018. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak olyat láttam, hogy nem hogy egy nem teljesen jól, de inkább rohadt szrul működő kapcsolatban kínlódtak egymás mellett évekig. Az egyiknél felnőttek a gyerekek, az apuka elköltözött a nőjéhez. A másiknál apuka otthagyott két gyereket, a legnagyobbat magához édesgette, gyerektartásért megy a per, mert egy buznyákot se fizetett... 12 év házasság után. Az utolsó 4 évben csak nyelt az anyuka, még a csajozást is elnézte, hátha. Aztán mégsem.

Nem teljesen jól működő kapcsolat meg százszámra van. Az egyik legérdekesebb a volt munkatársam, aki kb. minden csaj után megfordult, hogy úgy mondjam, állandóan a mekibe vágyott, amikor otthon várta a Gundel... :) Nagyon szép, szolid felesége volt, két gyerek. Egyszer eljöttek hozzánk, de ahogy az a nő a férjére nézett..., a nonverbális kommunikációból is nyilvánvaló, hogy mennyire szerette a srácot. Az meg állandóan más bukszát akart tömni, a hülyéje.

Másik haverom meg ugyancsak két gyerekkel társas magányban élt: kisvállalkozó volt akkoriban, sármos, normális pasas. A felesége teljesen a sorozatok bűvöletében élt, ez a felszínes műanyagvilág volt az etalon.Semmi se volt neki elég jó, a gyerekekkel se nagyon törődött, aztán el is váltak, hogy nagyobbak lettek a gyerekek. A srác már rég kirakta volna a nőt, de nem akart hajléktalan lenni, ezért évekig vergődött, mígnem a csaj örökölt egy lakást és megegyeztek.

2018. dec. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!