Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kíváncsi lennék arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy más nők hogyan élik meg azt, amikor a párjuk visszautasítja a szexet. Mennyire fáj, mit éreznek olyankor?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ,,fájhat a fejem", akkor természetesen neki is.Nincs az ember mindig olyan passzban, hogy szexeljen.
2018. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Én férfiként sosem voltam fáradt a nemi élethez. Annál jobban kívánom a szexet. Kőkemény szex, ahhh.
2018. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezek valamit.


Hogyan éled meg:


úgy !érzed!, hogy téged utasít vissza, vagy !tudod!

azt, hogy a szexet?


A különbség óriási.


Mert ha a párod éppen nem akar szexelni, az nem egyenlő azzal, hogy nem akar téged.

2018. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy Ő szinte soha nem akar szeretkezni. :( Sokszor úgy érzem nem is vagyok nő. :(
2018. dec. 18. 22:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát kielégületlennek éreztem magam olyankor. De nem csináltam belőle ügyet, egyszer vele is megeshet.
2018. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Én az a típus vagyok, aki csak akkor utasítja vissza a szexet, ha valami extra nagy gáz van (pl most volt egy nagyon makacs fertőzésem, és fájt nagyon, esetleg néha napján, ha a menstruációm nagyon erős), de máskor szinte soha, mert előbb-utóbb megjön az étvágyam, mindegy, ha fáradt vagyok, ha nem... Ebből adódóan sokszor is kezdeményezek, és csak nagyon ritkán fordult elő, hogy a barát visszautasított volna... Egyszer, amikor terhesség para volt, annyira ideges volt, hogy nem tudott volna... Akkor kicsit rosszul éreztem magam, de mivel ember vagyok nyilván elfogadtam. Ezenkívül talán egy alkalom volt, amikor annyira kielégült, hogy nem kívánta a szexet utána, de akkor sem sértődtem meg.

Az gyakrabban előfordul, hogy egyezményesen nem szexelünk, pl ha valamelyikünk beteg, nagyon stresszes vagy hasonlók... Mivel tudjuk, hkgy ez nem azért van, mert nem kívánjuk egymást, hanem ezerféle más okból ez nem szokott tüdkét hagyni bennünk.

2018. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2-es, te hány éves vagy? A párom 41.
2018. dec. 18. 22:28
 8/20 anonim ***** válasza:
Gondolom esküvő előtt is ilyen volt.
2018. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Egyébként van libidója, maszturbál, vagy azt sem?Valamilyen erős pszichés terhelésnek ki van téve?Munka, karrier, stresszes életmód?
2018. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
2015-ben ismerkedtünk meg, de csak fél éve élünk együtt.
2018. dec. 18. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!