Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szakítani, pedig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani, pedig a barátom már többször megcsalt, illetve állandóan hazudik lányokkal való találkozásokról, és én ezt már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Illetve van egy legjobb barátja, lány, akiről mostanában tudtam meg, hogy előttem randiztak is, és hogy neki mindig is tetszett, csak sose jöttek össze, mert a csaj nem akarta. De azokból amit láttam, azt gondolom, hogy az én barátom szerelmes ebbe a lányba, legalábbis azt hiszi. És nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel, hogy csak pótlék vagyok. Tudom, hogy engem is szeret a barátom, de attól félek, ezt a lányt jobban szeretné. És eddig nem zavart de ezek tudatában már igen, hogy folyton dícsérgeti a hátam mögött, hogy milyen csinos, milyen jó az alakja. És nem szólhatok egy szót se, mert ő nem tudja, hogy én ezt tudom. Szóval lenyelem. De nagyon rosszul vagyok, és szeretném elhinni, hogy úgy van ahoygy ő azt nekem miondja, milliószor megbeszéltük már ezeket a dolgokat, és mindig rövid időre elhiszem és megnyugszom, de aztán újra rájövök, hogy igazából tök hülye vagyok, hogy hiszek neki, és már lassan begolyózok ettől a kettős érzéstől.


Nem tudom mit csináljak, nem bírom ezt így, de szakítani se tudok, mert én nagyon szeretem őt, és nem tudom elképzelni nélküle az életemet, de félek, hogy ez már sose lesz jobb.


22/L



2018. dec. 19. 16:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és azért akarok hinni neki, mert amikor meg velem van, és nekem mindja a dolgait, akkor el se tudom róla képzelni, hogy egy aljas szemétláda lenne, aki újra és újra átver, egyáltalán nem ilyennek ismertem meg, és most nem tudja összerakni az agyam, hogy akkor mi van.
2018. dec. 19. 16:07
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Menj hozzá feleségül, és szülj 2-3 gyereket! Minden rendben lesz, meglátod!
2018. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Szakítsz, vagy szenvedsz
2018. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Azért az nagyon szomorú, hogy 0-val egyenlő az önbecslésed. 22 éves vagy és előtted az élet. Lesz majd másik pasi, aki nem játszadozik veled.
2018. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Majd ő szakít mikor megunta a bizalmatlankodásod. Azt írod megcsalt, de csak feltételezést látok részedről.

32/f

2018. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Sima kötődés...

Mint amikor van egy harapós kutyád, de megszakadna a szíved ha el kellene altatni.

2018. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer remelem lesz nekem is ilyen baratnom, akit akarhanyszor csalhatok, alazhatok, mindig engem akarna :)
2018. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyszer lefeküdt egy régi ismerősével az utána kiderült és szaktotunk miatta, de aztán megbocsátottam, mert elhittem, hogy nem jelentett semmit csak berúgtak és úgy megtörtént. Én is műveltem hasonlót, tudom milyen. A többit csak sejtem, ez tény, deez a lány akiről írok, ez teljesen más tészta, mert itt érzelmekről van szó, amit már nem bocsátanék meg de ugyanakkor pont emiatt nem is tudom bizonyítani. Igazából az a baj hogy amíg nem lesz őszinte velem, és ezeket be nem vallja addig én nem tudok szabadulni, mert naiv vagyok és annyira szeretném elhinni hogy el is hiszem.
2018. dec. 19. 16:24
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

"Én is műveltem hasonlót, tudom milyen." A jelenlegi kapcsolatodban ?

32/f

2018. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ad neked ez a kapcsolat valamit a folyamatos kattogáson, szenvedésen kívül? Ennyire szeretsz szenvedni? Jobb ez, mint boldogan és kiegyensúlyozottan egyedül lenni és megadni magadnak az esélyt, hogy valaki olyannal találkozz, akinek te vagy az első? Vagy mégis mi a túróért csinálod ezt magaddal, de őszintén? Mitől félsz ennyire?

Azt meg ne hozd fel kifogásként, hogy szereted, mert azt normális ember félre tudja tenni ilyen helyzetben.

2018. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!