Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Következő lépése a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következő lépése a megcsalás lesz?

Figyelt kérdés

Tudom nem szep dolog, de beleneztem a párom fbjaba.

Nalam felejtette a laptopjat es volt időm átnézni.

Van egy lany akivel lassan fel eve beszélget, volt masfel honap megszakítás, de előtte es utana szinte mindennap.

A párom szokott ráírni amikor dolgozik vagy amikor en dolgozom.

Talalkozni nem szoktak, de nagyon célozgatnak a szexre, főleg a párom.

Az utobbiakban még inkabb.

A beszelgetes elejen azt írta neki, hogy o huseges típus..

Nem gondoltam ilyennek ot, nagyon rosszul esik.

Raadasul hogy fiatal lányról van szó hozzam képest.

En 35 vagyok, parom 26. A csaj pedig 21.

Szerintetek a következő lepes, hogy találkoznak stb vagy csak izgatja a paromat a gondolat es csak irkál?

Ennyi ido utan csak találkoztak volna már


2018. dec. 19. 21:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%

Ha problémád van a párkapcsolatoddal és a pároddal, akkor miért nem az illetékessel beszéled meg?

Mit remélsz tőlünk? Talán igazoljuk azt, hogy igen, a következő lépés a megcsalás lesz? Most jobb?

Felnőtt nő létedre miért nem a pároddal kommunikálsz először? Félsz? Gyáva vagy?


Eddig csak neki volt vaj a fülén, most már neked is van, mert bele néztél a fb-jába és kutakodtál. Megérdemlitek egymást.


Zsák a foltját mindig megtalálja.

2018. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, és nem is érdekel. Tudod kinek kellene egy ilyen írogatós, szexre utalgatós férfi... Javaslom ezt neked is. Lapát, most!
2018. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, hogy mi lesz a következö lépés az már most mellékes. A pillanatnyi szituáció éppen eléggé megalázó ahhoz, hogy most hagyd ott a fenébe. Lehet te is valahol érezted nincs minden rendben, ha bele néztél a levelezéseibe. Ha nem is történt még semmi, a teljes bizalmadat már nem fogja tudni felépíteni és fejben már más lány ágyában járt. Legyen büszkeséged és ne hagyd, hogy feltörölje veled a padlót.
2018. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért kutakodsz a gépében? Talán nem bízol benne? Ez azt jelenti, hogy magadból indulsz ki, és nem vagy megbízható...
2018. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után minek azon agyalni, mi lesz a következő lépése?! Ez is baromira megalázó, szerintem ez a kapcsolat nem kapcsolat már.


30N

2018. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%

Azt elmondod, hogy miből gondoltad, hogy egy 9 évvel fiatalabb hapsi komolyan tervez veled 35 évesen?

32/f

2018. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék - szakítanék, bármennyire is fájna.
2018. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Miért ne tervezne?

2 eve együtt vagyunk. Van egy fel éves kereszt gyerekunk.

2018. dec. 19. 21:47
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Keresztgyerek nem összetartó erő, ne légy már 35 éves létedre ilyen naív.


30N

2018. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A keresztgyerek nem ugyanaz, mint a saját gyerek, nyilván.


Amúgy igen, valószínűleg ha nem ezzel a lánnyal, de egyszer félre fog menni. Ha két éves kapcsolatból fél évet azzal töltött, hogy más nő bugyijába vágyakozik, akkor az azért szerintem elég sokatmondó kettőtök kapcsolatára vonatkozóan. Lehet, hogy hűséges típus, de ezek alapján nem rád vágyik igazán, nem téged akar. Mondhatod, hogy a szex nem minden, de azért elég fontos szempont a kapcsolatban, és ha máshonnan szeretné kielégíteni a vágyait, ott nem hiszem, hogy bármi értelme van ennek, amennyiben ez téged zavar persze. Most gondolj bele, mi van, ha azzal próbál hűséges maradni hozzád, hogy szex közben a másik csajt képzeli a helyedbe, érted... Ez nagyon gáz, és engem ez önmagában zavarna annyira, hogy szakítsak, még ha nehéz is. Két év nem olyan sok idő, még fiatal vagy, van lehetőséged jobbat találni ennél.

2018. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!