Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megfenyegetett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megfenyegetett nem olyan durva dologgal de engem ez szíven utott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratommal ossze vesztem es mondtam neki hogy szakitsunk o elkezdett konyorogni de nem akartam vissza fogadni erre ram nezett es azt mondta ha szakitok vele elmond mindent a szuleimnek ami kettunk kozott volt....

17L



2018. dec. 19. 22:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
71%

"De miért is vagyok gáz? Nem jöttem azzal, hogy ha most itt hagysz, akkor doblak téged, meg szakítok, vagy öngyilkos leszek. Nem jöttem lelki terrorral, hogy csak azért is ott maradjon."

Nem, csak épp passzív-agresszív módon próbáltad manipulálni és bűntudatot kelteni benne egy olyan dologért, aminek egyáltalán nem kelett volna rosszul esnie. Normális ember simán kibír egy napot anélkül, hogy beszélgetne a másikkal. Úgysincs önkritikád, szóval le fog peregni, de tényleg egy szánalmas féreg vagy, őszintén sajnálok bárkit, akit valamilyen úton-módon képes leszel behálózni, még ha ideiglenesen is.

2018. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!