Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted normális, hogy egy komoly párkapcsolati válság idején, amikor hosszú hallgatás után újra kommunikálni kezdtünk (én törtem meg a csendet), üzenetváltás közben a partner eltűnt 4 órára, és csak utána válaszolt?

Figyelt kérdés

Azért van válságban a kapcsolatunk, mert én folyamatosan azt éreztem az utóbbi időben, hogy a páromnak már minden fontosabb nálam. Mivel távkapcsolatról van szó, és mindketten laza időbeosztással dolgozunk, így sokat beszélgettünk írásban, legalább óránként írtunk egymásnak 1-1 mondatot, még munka közben is, és az estéket átbeszélgettük. Az utóbbi időben ez megritkult, sokkal feszültebb, ingerlékenyebb lett, elkezdett haverokkal lógni, engem pedig hanyagolt. Nagyon nyugis élete van, a nap nagy részét olvasással tölti, szinte sosincs halaszthatatlan dolga. Épp ezért éreztem bántónak a dolgot, hogy pont amikor rendezni próbáltam a problémánkat, üzenetváltás közben ő szó nélkül eltűnt, majd 4 óra múlva került csak elő.

Bennem ez azt az érzetet kelti, hogy tojik bele az egészbe.

Vagy csak túlreagálom?


2018. dec. 20. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Istenem.. Neki nem lehet más dolga? A telefonján kell lógnia non stop mert válságban érzed magad?

Nem kell állandóan egymás sggében lenni. Elhiszem hogy megunta az állandó irogatást meg téged is ha mindenen hisztizel.

2018. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem haverokkal lóg, hanem van valakije helyben. Azért változott meg és azért tűnt el, mindenre magyarázatot ad.
2018. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora a távolság? Ha ennyire laza az időbeosztásitok, miért nem találkoztok?
2018. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A 2.-nak igaza van! Nekem is egyből az ugrott be, hogy van valakije rajtad kívül is.
2018. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem úgy tűnik a leírásod alapján, hogy mással haverkodik. Találsz mást, ne szomorkodj.
2018. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem reagálok túl, tènyleg tojók az egèszre, ès igaza van az előttem szólók akkor, tuti hogy talált mást ott helyben.

Mindenre magyarázatot ad. Az eltűnèsère, hogy megváltozott, nem èr rá annyit írogatni, mint korábban, nem foglalkozik annyit veled, valamint, hogy a "csendet" is te törted meg. Nem haverokkal lógni ő, arra mèrget vehetsz.

2018. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is tojik rá.
2018. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy fontos a számára. Ennyi.
2018. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Távkapcsolatba nem fér bele a kommunikáció hiánya.Max olyan pároknál akik együtt élnek,megeshet,hogy nem szólnak egy ideig egymàshoz
2018. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindíg higyj az érzéseidnek!
2019. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!