Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis ez a csalódások után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez a csalódások után?

Figyelt kérdés

Minden csalódásom után átértékelődik és azt gondolom, hogy a penz fontosabb mint a szerelem.

Elozo ilyennel lett valaki akibe beleszerettem.

De benne is csalodtam és megint az van bennem, hogy egy idosebb penzes pasival kellene inlabb próbálni.

Ez miert van?

24 vagyok és ilyen 50 koruli pasikra gondolok


2018. dec. 20. 19:28
 1/10 Izabella220 ***** válasza:
Kétféleképpen lehet kapcsolata az embernek,szerelmes kapcsolat vagy érdek kapcsolat.Az érdek kapcsolat bíztosít kénylemes és kellemes dolgokat cserébe eladod magad.A masiknak kiteszed a szíved és benne van a csalódás lehetősége is.
2018. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős partnereid voltak és miért lett vége?
2018. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az egyik 4ev, megcsalt és megvert. 2 evvel fiatalabb volt mint en.

Mindkettőt többször is megcsinalta és nem birtam tovább.

Erre ra tobb mimt egy evvel lett egy másik.

O 3 evvel idosebb mint en.

Szerinte egyszerűen nem illettunk össze, nem tudta velem elképzelni a jövőjét.

7 hónapig

2018. dec. 20. 20:00
 4/10 A kérdező kommentje:

Elküldtem elobb véletlen.

Szóval vele 7 hónapot voltam. Most lett vege 1 hónapja.

2018. dec. 20. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:

ezek tapasztalatok, de nem hiszem, hogy egy 50-es gazdag hapsi az aki teljesíthetné a vágyaidat és rávágynál


mi az amit szeretnél? mire vágysz?

2018. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztonságra, szeretetre, hogy jól erezzem magam. Nevessek, ne szomorkodjak.
2018. dec. 20. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
A biztonságot teremtsd meg magadnak. Egy 50 évesnek nem fog kelleni rendes párkapcsolatra egy 24 éves lány, vagyis max ritka esetben. Sugardaddyt keresel, akkor úgy találsz akármikor...
2018. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor te nem egy papit keresel, hanem egy társat nem?

keresd a megfelelő társat és ne add fel!

ne akarj luxus kva lenni!

2018. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget csalódtam. Rengeteget estem pofára. De nem adom fel. Keresem a magam pájràt. hátha meg lesz. Ma estem sajna pofára. De ez van. Az élet is pofáraesések sorozata. Fel kell állni utána.


F/19

2018. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán olyan embert kéne keresned akinek nem dísznek kellesz , hogy mutogasson, és nem a puncid kell neki, hanem te saját magad.


Mert eddig egy használati eszköz voltál, akinek azt mondták az elején, hogy szeretlek te vagy az életem, a mindenem és máris óóóóóó

2018. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!