Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb az a lány?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez a kérdésem előzménye.

Ma megnézettem a lányt es teljesen mas mint en.

Alacsony, nem dagi de nem vékony. En magas es vékony.


2018. dec. 20. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ugye tudod, hogy egy ember nem csak a magassága és a testsúlya határoz meg?
2018. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem jobb, csak más punci. Tehát a változatosság kellene neki. Az ilyen ember képtelen hosszútávon hűséges maradni. Ezzel jobb, ha szembenézel.
2018. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezer dologban lehet jobb. És nem, ez nem kinézet függvénye hanem személyiségé. Valószínűleg lelkileg vele jobban "együtt van" mint veled. Jobban megérti, jobban tudnak egymással kommunikálni.
2018. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Kislány, mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Kapise?


És az embert leginkább személyisége, belső tulajdonságai határozzák meg. A külső állandóan változik.

2018. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:
76%

Latom, hogy nagyon kapaszkodsz a kapcsolatodba, de ez a hajo elment. Szinte biztos, hogy o soknak tartja a korkulonbseget koztetek. Ha nem ezzel, akkor egy masik lannyal fog felrelepni. Lelepni nem biztos, valamiert most is egyutt van veled, de azt is inkabb erdekbol. Egy biztos, a lebukas miatt ovatosabb lesz, talan jovialisabb is, de ez csak alca. Engedd el.


42F

2018. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan embernek tűnik. Most egy fiatalabbal szórakozik utána pedig lehet egy 40+-sal fog?! Mindig mással, mert így jó neki... Én sem venném őt komolyan a helyedben. Rakdd ki a szűrét, jobbat érdemelsz. És itt nem csak a korkülönbséggel van a probléma, mert lehet valaki 20-as évei közepén is őszinte,megbízható,hűséges. Te sajnos pont egy ilyen suttyóval találkoztál, de jobb hogy időben észrevetted.
2018. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Alacsony, nem dagi de nem vékony. En magas es vékony."

Kit érdekel? Van, aki meg kifejezetten dagadt, mégis sok udvarlója akad. Nem 2 szám határoz meg embert, és főleg nem az irányába nyújtott attitűdöt mások részéről. Ezer más tényező van. Nagyon sok lány van, aki magas és vékony, szóval ezekkel a tulajdonságokkal még nem fogsz kitűnni a tömegből.


Amúgy meg a párod egy bunkó. Szerintem az sem lenne rendben, ha egy modellel csalna meg, de félek, hogy te azt jobban elnéznéd neki - nem, nem szabad. Ahelyett, hogy azon filóznál, hogy miért jobb nálad egy olyan lány, aki szerinted külsőre nem olyan szép, mint te, gondolkozz el azon, hogy mit keresel egy olyan alak mellett, aki a hátad mögött szervezkedik. Én nem bíznék meg benne ezek után.

2018. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy fiatalka vagy. Hiába 35 éves vagy, ha egy gyerek agyával rendelkezel.

Látod, ennyit érnek a számok.

Én is alacsony vagyok nagyon és átlagos testalkatú, na és? Rosszabb lennék nálad?

2018. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!