Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni egy kapcsolatban, ha az egyik félnek több, a másiknak kevesebb igénye van a másikra?

Figyelt kérdés

Én 28 vagyok, a barátom 32 és sokszor szenvedek attól, hogy nekem több igényem van a vele töltött időre, mint neki.

Például én most a családommal töltöm az ünnepeket 11 napig, ő pedig külföldön maradt a munkája miatt. Ez csak a 2. nap, de úgy érzem, mintha különleges kérésnek minősülne az, hogy "már most" szeretnék vele telefonálni és nemcsak chat-en beszélni. Chat-en alig ír, azért javasoltam a beszélgetést. Én próbálom visszafogni magam, azt gondoltam tök normális dolog fél órát beszélgetni telefonon, de ő mintha csodálkozott volna, hogy hogyhogy...


Lehangoló folyton azt érezni hogy mindig én keresem, kezdeményezek, érdeklődök stb.


2018. dec. 20. 21:00
 1/5 Izabella220 ***** válasza:
Sajnos ez hidd el gyakori probléma.Mivel nem vagytok ezen egy hullámhosszon,emiatt felesleges sértődések,viták adódhatnak.Valószínüleg érzelmesebb típus vagy.
2018. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen... Tudom. De próbálok nem egy hárpia lenni. De ha nem jelzem hogy több igényem lenne rá, akkor meg esetleg ő nem is tudja, és én meg ok nélkül szomorkodom vagy érzem magam magányosnak.Viszont túl sokszor sem akarom kérni, mondani, mert úgy érzem, hogy az ilyet nem lehet erőltetni. Szóval nehéz...
2018. dec. 20. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rosszból teszi ezt, lehet ő ilyen, de te nem. Az a baj, ez pont olyan dolog, amiben nehéz középutat találni, mert vagy te fogsz hiányt érezni, vagy ő azt, hogy folyton nyomulsz. Hosszútávon ez fel fog őrölni. Nem nagyon van rá értelmes megoldás.
2018. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Köszi! Igen, én is így érzem. Tudom, hogy mindketten ilyen típusak vagyunk, szóval nem azért olyan ő, mert ne szeretne, és én sem azért vagyok ilyen mert túl nyomulós vagyok...
2018. dec. 20. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kb sehogy. Mert ha belsőleg nincs meg benne az igény mar az elején akkor kesobb még annyira se lesz.

Ezért kell olyan társ aki 99% hasonlit rank, az müködik a legjobban hosszú távon. Tapasztalat, 46 vagyok

2018. dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!