Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon gyerekes, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon gyerekes, és most gyereket akar, hogy beszéljem ezt meg vele?

Figyelt kérdés

Én 28 vagyok, ő 30 éves, 4 éve vagyunk együtt. Valószínűleg az hozta ki belőle ezt, hogy az egyik haverjának már van gyereke (5 hónapig járt a gyerek anyjával, aztán szétmentek). Mindig mondja, hogy milyen cuki meg a miénk is milyen cuki lesz, stb. Szeretnék én is családot meg gyerekeket, de nem érzem magam még erre készen. Pláne úgy, hogy még ő is egy nagy gyerek. Az anyja egyedül nevelte, így alapból nincs sok fogalma róla mit is jelent apának lenni. Jelenleg egy kutyánk van (egy csivava), de azzal is én foglalkozom, ő csak szeretgeti. Ő nem veszi fel a kutyapiszkot. Ő nem tisztítja meg a kutya lábát ha feljönnek, mert nem tudja hogyan kell. Ő nem ad rá télen ruhát, mert nem tudja hogy kell. De nem is akarja tudni. És sajnos sok más dologhoz így áll: nem pakol el, mert nem tudja mi hova való (3 éve lakunk itt), ő nem ágyaz meg, mert egyedül nem tud. De volt már, hogy a bikinifelsőmet se tudta megkötni. Megkérdeztem, hogy a gyereknek hogy fogja bekötni a cipőjét? Az az anyja dolga! - ezt felelte.

Dolgozok én is, nagyon felelősségteljes pozícióban, de én még senkitől nem hallottam olyat, hogy nem segített be apaként a párjának (felkelni a gyerekhez, pelust cserélni, megetetni, stb), mert ott van neki az anyja.

Sokszor így is azt érzem, hogy túl nagy teher van rajtam, még egy gyerekkel plusz megbolondulnék. Elmondtam neki ezeket a dolgokat, mire ő megsértődött és a fejemhez vágta, hogy akkor majd más szül neki babát. Meghogy itt van 30 évesen és nincs semmije, nem vitte semmire. De nem is akar tenni ez ellen, pl én szeretnék saját lakást, de ő abszolút nem töri magát ezen, ő tök jól elvan itt az albérletben is, hazajön munkából, beül a tévé elé és ennyi a világ neki...

Szeretem őt, de nem tudom mit tehetnék ebben a helyzetben...


2018. dec. 20. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Mindig imadom az olyan parkapcsolatokat, ahol haverok adjak a csajaikat egyik kezrol a masikra :) Hozom a popcornt!
2018. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Én tudom mit tehetsz, nem vállalsz vele addig gyereket, amíg a közös dolgaitokat sem képes megcsinálni.

Vagyis vállalhatsz vele gyereket, de már most arra számíts, hogy mindent te fogsz csinálni.

Az egyik legjobb barátnőm bevállalt egy gyereket a párjával, mert az nagyon szerette volna, illetve a nő is úgy gondolta, hogy készen állnak.

Azóta mindent a nő csinál, a férfinél meg megvan a látszat a külvilág felé, hogy ő mennyire szereti a gyereket.

Ha ez a sors kell, akkor tudod mit kéne tenned, ha nem, akkor vársz, csak kérdés az, hogy mire? Van-e jövője egyáltalán a mostani pároddal ennek?

Ha magától nem kezd el "önállósodni" akkor kétlem, hogy ez idővel javulna köztetek.


Vicces, mert még tizenéves koromban, illetve a 20-as éveim elején én is lesz**tam mindent. Azóta meg pont az ellenkezője vagyok. Így ezt látva, számomra gáz, amit a párod 30 évesen csinál. Neki egy jó agglegény lakás való, központi fűtéssel, műanyag tányér és poharakkal.. meg persze egy Anya, aki megcsinál mindent helyette, mert a saját ruháit nem tudná kimosni ha nincs nő mellette.


Szüljön más neki akkor babát.. De te is épp ésszel gondold át ezt, ne a szíveddel és emiatt dobj félre mindent, mert te "szereted" őt.

2018. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondtam neki ezeket a dolgokat, mire ő megsértődött és a fejemhez vágta, hogy akkor majd más szül neki babát."


Kérdező, te észrevetted, hogy ő itt szakított veled?


Azt mondta, ha te nem vagy hajlandó ezeket a dolgokat elvégezni ÉS szülni, akkor majd talál egy olyat, aki hajlandó ezeket a dolgokat elvégezni ÉS szülni.


És ebben teljesen igaza is van, mert egy csomó nő nagyon szeretne családot, és inkább kiszolgálják a férfit is, mint óriáscsecsemőt.


Az a kérdés, hogy most te ilyen akarsz-e lenni, vagy hagyod, hogy megtalálja a másik nőt?

2018. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért legalább jól megkefél? Ilyen életképtelen embert, 30 vagyok én is, de felkötném magam, ha nem tudnék egyedül beágyazni, meg a nő bikinifelsőjét megkötni. Gondolom a mosógép elinditasa, egy kaja megfozese es a takaritas is problemat jelent neki. Hat, ha neked o kell, akkor hajra. Raadasul tipikus tv nezo proli. 🤣🤣🤣
2018. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

" ő nem ágyaz meg, mert egyedül nem tud"


És te 3 éve vele élsz? No komment.

2018. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit keresel ilyen rakás szerencsètlensèg mellett èvek óta? A S..èt azèrt ki tudja törölni, vagy ahhoz is segítsèg kell?

Számolom. Biztos, hogy eszem ágában nem lenne egy ilyen világ listája herèvel gyereket vállalni, de mondjuk együtt se lennèk vele. A párod nem gyerekes, hanem egy szerencsètlen, lusta sz.rdarab. Gratulálok a választásodhoz.

2018. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én bedobnék a kosárba egy ilyet, hogy hagyd el a francba.

Ha 30 éves koráig nem jutott el arra a szintre, hogy ezeket a nagyon nagyon minimális alap dolgokat megcsinálja, akkor sosem fog. Inkább most hagyd el, mint pár év múlva gyerekkel együtt mikor már beleőrülsz, hogy mindent te csinálsz. Tudom, hogy sz.r ezt hallani, de soha nem fog megváltozni. Egyszerűen csak nem hozzád való. Nem lehet komoly felelősséget vállalni ilyen emberrel.

2018. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sztorikon valahogy mindig olyan jókat tudok nevetni. Tudsz egy jó tulajdonságát is mondani? Legalább jó a szexben? Vagy miért vagy vele?
2018. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem ertem mi a lopikulas rakfenenek pazarlod egy ilyen faszira az idodet.
2018. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod szúrni teljesen az életedet,ő tökéletes alany lesz ehhez.
2018. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!