Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, szerintetrk indokol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, szerintetrk indokolatlanul zavar ez a dolog vagy van benne valami?

Figyelt kérdés
Na szoval a barátommal 2 és fél éve vagyunk egyutt(közbe volt egy félév szünet) és a szulei nagyon kedvesek meg látszik is ,hogy szeretnek.Tudnk kell hogy az anyukája nem főz hanem mindennap mennek a mamához enni de tényleg.És az én anyukám megszokta hívni párszor ebédre,meg alapból természetesnek venné ha csak úgy maradna és ami zavar engem igazából ,hogy mikor itt alszik a legtöbbször délbe hazamegy mert ,hogy mennek ebédelni(és nem is ez a baj még)hanem ,hogy ha én ottvagyok nyilván nekem is hazakell mennem ,mert még egyszer mondták azt ,hogy na gyere velunk,se a szulei se ő.Ami azért furcsa,mert amúgy ha étterembe mennek hívnak,de egy családi ebédre nem.Konkrétan nem voltam még rendes családi ebéden,még mikor az ő szulinapját unneplik akkor se hívnak ami nekem rosszul esik mert elvileg szeretnek.A tesojának is van barátnője(tény h régebb óta 6éve)de ő megy ,meg őt ha olyan kirándulni is viszik(most a közeli helyekre gondolok)de én..Tény hogy 6év nyilván 6év de legalább engem a 2év alatt a szülinapjára elhívhattak volna,vagy karácsonyra egy nap.Anya most is hívta őt ,hogy jöjjön nyugodtan.Szerintetek?(18évesen jöttunk össze)
2018. dec. 20. 23:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért,késő van már és nem volt kedvem most javítgatni.
2018. dec. 20. 23:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos szerintem, hogy ez rosszul esik. De szerintem ezt a pároddal kéne megbeszélned. Lehet, hogy ők eddig nem is gondoltak rá, hogy szeretnél menni vagy nem tudom. Vagy mondjuk a mamája nagyon előítéletes vagy negatív és nem szeretné a párod, hogy probléma legyen ebből. Mondd el a párodnak, hogy ez téged zavar és szeretnél néha te is menni. A véleményemet inkább nem írom le az ilyen családról. De egyébként sem hiszem, hogy számítana ez. Nem nekik kell odáig lenniük érted, hanem a párodnak.
2018. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Még véletlenül se kérdezd meg hogy mehetsz-e,mert nem hiába nem hívnak.Ezt olyan tiniszerelemnek nézi az anyja valahol,nem tekint családtagként.Lehet ha te is 6 éve együtt lennél a barátoddal,más lenne a helyzet.Szerintem a nagyi is mondta,hogy nem fog még 1 személyre főzni pluszban.Belegondoltál már milyen elfuserált család ez,amiben a nő nem képes főzni,inkább megy az egész pereputty minden nap a nagyihoz kajálni ? Őt terhelik ezzel,és nekik ez normális ? Inkább ezzel a kérdéssel foglalkoznék.Mi lesz ha a nagyi meghal,éhen fognak halni ? Anyukád helyében meg nem hívogatnám a barátodat kajálgatni.
2018. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az egész pereputty a mamihoz jár ebédelni, nem csodálom, ha téged már nem mernek elhívni. Gondolom a mami hócipője már tele van ezzel.
2018. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák...en mindig azon aggodok, hogy mikeppen huzzam ki magam az ilyen csaladi szarok alol. sose ertettem, hogy minek kene jopofiznom a szuleivel. mi kozom van ehhez nekem?
2018. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beteg egy család, annyi szent.
2018. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De pont ez az,hogy rendes család.Nagyon aranyosak és kedvesek velem mindig és egyébként nem tudok rájuk rosszatmondani és pont ez az amiért nem értem hogy akkor miért nem jut eszukbe meghivni.Mamája is rendes,szóval szerintem csak egyszerűen nem gondolnal rá.
2018. dec. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!