Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti elmondanátok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti elmondanátok a nő pasijának hogy veletek csalták meg?

Figyelt kérdés
Idióta voltam és a tegnapi céges buli után kicsit ittasan lefeküdtem a kollégámmal majd bealudtam nála és mikor felkeltem döbbentem rá mit tettem. 5 éve vagyunk együtt, a nyáron lenne az esküvőnk. A srác megigérte hogy senkinek se mond semmit de aggódom hogy eljár a szája. 27/N
2018. dec. 21. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

én nem iszok, szóval velem ilyen nem esne meg, de egyszer mégis valami oknál fogva, akkor vagy kussolok, vagy elmondom


de csak abban az esetben mondanám el, ha közeli barát lenne akié volt a csaj


25F

2018. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Durva... Nincs jó tanács erre... Talán nem kéne beszélned.
2018. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Csak akkor, ha hozzámennél, de várnék a szóljon most vagy hallgasson örökre részig.

32/f

2018. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
És te ebben a tudatban még hozzá mennél feleségül?
2018. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Biztosan nagyon szeretheted a párodat ha pár ital elég volt hozzá, hogy félrekúrj. Tényleg nem értem miért akarsz feleségül menni olyan emberhez, akit nem szeretsz.

Kérdésre válaszolva és simán elmondanám. Ne éljen már hazugságban, hogy milyen hűséges párja van meg milyen jó a kapcsolat.

2018. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Jujjj, adjatok egy új füzetet, megint betelt a RibiStrigulás. Nem kívánok neked rosszat, de azért remélem, visszakapod ezt egy nap.
2018. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Őgyis ki fog derülni előbb vagy utóbb.
2018. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha az ittas állapot elég ahhoz, hogy megcsald, akkor ahhoz is elég lehet, hogy a későbbiekben ittasan elmondd a párodnak. Inkább valld be most, józanul!
2018. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

Én nem mondanám el a fiú helyèben. A Tiédben sem, kivéve ha nagyon bánt a dolog.

Amúgy nem büszkeség az ilyesmi, de nem a világ vége szerintem, csak ne csinálj rendszert belőle.

2018. dec. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Még azon aggódsz hogy a srác elmondja-e...Ha lenne gerinced te mondanád el minél hamarabb .Elég egy céges buli és félrekúr😁 Micsoda ribizlik vannak...
2018. dec. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!