Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez hogy van nekem teljesen ellentétes a dolog?

Figyelt kérdés
Mikor vannak vitáink akkor azt mondja ha nem lesz változás akkor hazaköltözik. Ha minden ok akkor meg velem akar családot.. Én akinek ilyet mondanék attól nem akarnék elköltözni ha nagyobb gond van..30f
2018. dec. 21. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Érzelmileg próbál téged zsarolni, gyerekes viselkedés.

Azonban, ha tényleg olyan fajsúlyúak a vitáitok, hogy nagyon hibás vagy benne, akkor vállald is azért a következményeket, ha nem változol, akkor nagy valószínűséggel vége lehet a kapcsolatodnak!

2018. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem olyan ellentètes ez. Szeret, veled szeretné családot, de ezek szerint vannak olyan problèmáitok, amik nagyon zavarják, ès változást szeretne. Ezek nem zárják ki egymást. Nyílván ha èpp minden happy köztetek, akkor nem a gondokra gondol, de mikor azok újra előtèrbe kerülnek, átjárja az èrzès, hogy ő abban nem tudná èlni.

Meg kellene ezeket rendesen beszèlni, mik zavarják, mit szeretne, mit hogy lehetne megoldani, változtatni, neked is mi lenne a jó, kompromisszumot kötni.

2018. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha változtatsz, akkor el tudja képzelni, hogy családot alapítsatok, és lehorgonyzik melletted. De ha nem változtatsz, akkor nem lát közös jövőt.

Vagyis egyedül rajtad múlik, hogy mi lesz ebből.

Nem ellentmondás.

2018. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas.
2018. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget nem írtad le, hogy miről vitatkoztok.


Ha hétköznapi dolgokról, akkor nem értem, miért kéne hazaköltöznie.


Ha nagy problémák vannak, eltérő terveitek a jövőre nézve, akkor érthető, miért mondja, hogy inkább hazaköltözik.

2018. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös. A vita tárgya az h folyton belekötnek anyámék, mindig ha tesz vlmit akkir az pont nem jó. Na meg mondogatjak nekem h ilyen-olyan buta, persze neki ezt ne mondjam. Ö ilyenkor érzi h van vlmi ..és ebbol lesznek a viták
2018. dec. 21. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van. Neked kéne rendbe tenni a szüleidet és megmondani nekik, hogy hagyják békén.


Neked hogy esne, ha a párod szülei állandóan b..szogatnának téged, és a párod ez ellen semmit se tenne?

2018. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ès most mit is akarsz kihozni ebből a kèrdèsből? Hogy a barátnőd nem is szeret igazán, mert ha gond van már menekülne?

Már ne is haragudj, most őszintèn, próbáld belegondolni magad a helyzetèbe. Te mit èreznèl, ha a szülei állandóan kifogásolnának valamiben? Ha állandóan megkapnád, hogy ezt most mièrt így kellett, meg mièrt nem úgy csináltad? Ès a tetejèbe mèg rajta is sűrűn èreznèd, hogy tele beszèltèk a fejèt rólad? Neked nem fordulna meg a fejedben, hogy hiába szereted, ez így nem működik?

Nem azèrt akár elköltözni, mert nagyobb gond van, hanem mert folyamatos nagyobb gond van, amiből nem látja a kiutat, a remènyt, hogy ez csak átmeneti, de majd jobb lesz.

Ès tök igaza van, ez így nem állapot. Nem is èrtem, neked ez így megfelel? Mièrt nem állítod le a szüleid?

2018. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Annakokáért elhagyja az ember atyját és anyját, és ragaszkodik az ő feleségéhez; és lesznek ketten egy testté."


(Efézusbeliekhez írt levél 5. rész)


Amellett, hogy tiszteled a szüleidet, már rég megálljt kellett volna parancsolnod nekik a barátnőddel kapcsolatban. Így sose fogsz felnőni. Soha.


A barátnődnek végtelen türelme van, én nem tudom, ki az a nő, aki ezt elviseli.

2018. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!