Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy tényleg nem szeret annyira?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párkapcsolatban élek már egy éve, voltak nehéz és voltak jó időszakok is, több hatalmas veszekedésen túl vagyunk már. De valahogy sikerült megoldani. Sajnos az ünnepek közeledtével nem leszünk annyit együtt, karácsonyt külön fogjuk tölteni, majd csak szilveszterezni fogunk közösen. Épp ezért nekem nagyon fontos lett volna a tegnapi nap, mert ergo ezután kb egy hétig nem látjuk egymást. Ezen a héten is csak tegnap tudtunk találkozni.

De a tegnapi nap egyáltalán nem alakult jól. Miest kettesben tudtunk lenni, a barátom kezdeményezett, azt hittem majd lefekszünk egymással, de ő mást akart. Hogy én tegyek vele dolgokat. Lehet túlreagálom de ez engem akkor is mélyen érintett... Amikor több napja nem látjátok egymást, azt hittem volna, hogy engem akar, de nem. Az a baj, hogy ezután szexelni is akart volna, de nekem utána már nem ment. Valahogy úgy éreztem, hogy neki az volt a fontos, hogy először elégítsem ki, és utána majd jöhetek én. Borzasztó rosszul esett, mert ha nem mondja lehet magamtól is megtettem volna, hogy neki jó legyen, de így, hogy még meg is kért rá, rosszul esett. Mintha csak azért találkoztunk volna tegnap, hogy ő kielégüljön. Látta rajtam a barátom, hogy valami bánt, de nem tudtam ezt neki elmondani. Egyáltalán hogy közlöd a másikkal, hogy ha már több napja nem találkoztatok ne magára gondoljon ha a szexről van szó?

Sajnos nem ez volt az első eset már, ezért is bukott ez így ki belőlem.


Köszönöm ha segítetek.



2018. dec. 21. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

A pasid egy önző szemét, és még a karácsonyt sem tölti veled, legalább 1 napját minimum. És még ezek után is vele vagy? Megérdemlitek egymást.

Főleg, hogy te magad mondod, máskor is csinált már ilyent.

2018. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A karácsonyt külön töltjük mert így döntöttünk. Ritkán találkozik a családjával, és én mondtam, hogy legyen velük. De nem is ez a része zavar, azt megértem. De ha már tudja, hogy keveset látjuk egymást, mást vártam volna tőle. :(
2018. dec. 21. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Az is lehet, hogy észre se veszi magát, fel se tűnik neki ez az egész. Szólni kell neki, hogy érti így neked -rosszul esik. Legközelebb ha látod, még szex előtt ülj le vele ezt megbeszélni. "Figyelj, nekem nagyom bántó az, amikor szexben azt kéred, de veled foglalkozzak előbb. Emiatt azt érzem, hogy neked a saját kielégülésed fontos, az enyém nem. Ezért arra kérlek, hogy szex közben az is fontos légyen, nekem mi a jó. "

Vagy valami hasonló szöveggel. Ne hagyd magad, símán lehet, hogy azt hiszi, hogy neked szexi, ha így viselkedik veled. Vagy egy önző állat,majd kiderül.

2018. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Kommunikáció nélkül nincs jó kapcsolat. Ha valamivel nem vagy elégedett, mondd el neki őszintén, de nem kioktató vagy számonkérő hangnemben.
2018. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Eleg szomoru, hogy meg kell kerjen erre... inkabb te vagy az onzo. Erted, milyen alapon akar o kielegulni, ha teged nem elegit ki kozben. Ez komoly?

Nalam alapbol a kapcsolat vege, ha konyorognom kell egy nonek, hogy leszopjon.

Meg ezis... utana akart volna szexelni. Erted. Gondolom azert nalad is cel, hogy lehetoleg 63 orgazmusod legyen es jo sokaig birja egy patronnal a srac.... szanalmas.

2018. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elmész a ...-ba 5-ös válaszoló.


Ilyen amikor valaki szintén kitalálja, hogy szerinte mivan. A barátom nem panaszkodhat megsúgom. :) Elég sokszor alkalmazom nála a számat. Van, hogy csinálom kérés nélkül többször is. De az olyanoknak mint te úgyis fölösleges magyarázni.

A fejedbe vetted, hogy biztos frigid vagyok, hát nagyon nem. Csak nyilván nekem is vannak elvárásaim az ágyban.

2018. dec. 21. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ertem...
2018. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nyisd ki te is a szádat, ès kèrd tőle amire vágysz. Ilyen egyszerű.

Itt most semmi se törtènt, csak másra vágytam ők, de megbeszèlni kèptelen voltál. Pedig anèlkül nem fog menni.

2018. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Neked nem a szex a bajod. Hanem az, hogy a barátod úgy általában nem figyel rád eléggé. Te is érzed, mennyire irreális a reakciód. Megkért, hogy kényeztesd, (ami egyébként teljesen normális párkapcsolaton belül), benned meg egy világ omlott össze. Itt valami egèszen más húzódik a háttérben.
2018. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ez tök természetes dolog egy kapcsolatban... Előjáték valamilyen formában, egymás kényeztetése aztán jöhet a szex. Nem értem mi ezzel a probléma. Nálunk egy átlagos szex mindig így néz ki. De ettől soha nem gondolnám azt, hogy nem szeret eléggé a párom vagy nem foglalkozik az én érdekeimmel.. Egyszerűen csak hisztis p.csa vagy.
2018. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!