Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ez tényleg ennyire tipikus eset? Ennyire naivak lennének?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, elképedek néha. Nekem aztán igazán nincs sok nő ismerősöm, de van egy életszituáció, ami már vérlázítóan gyakran fordul elő. Ez a szituáció pedig a következő: Van egy fiatalabb nő (18-28 közötti) és egy idősebb férfi (30 fölött). A férfinek van felesége, gyerekei. A fiatal nőt szeretőként tartja, és folyamatosan azzal hülyíti, hogy őt szereti igazán, a feleségével majd úgyis szakít. Ez megy évekig, aztán legtöbb esetben a végén megunja a szeretőt, és a feleségével marad.


Kérdem én. Az ilyen szerető státuszban lévő nőknek van szemernyi büszkeségük is? És miért az ilyen utolsó féreg férfiakra gerjednek? Normális, hűséges társ nem kell nekik, inkább reménykednek egy hűtlen görény szeretetében. Ezt a szintű naivitást és büszkétlenséget képtelen vagyok ép ésszel feldolgozni. De az ilyen nők nem gondolnak abba bele, hogy még ha össze is jönne nekik az az idősebb férfi, ugyan olyan hűtlen lesz majd hozzájuk is? Ez egyszerű logika. Ebbe bele se gondolnak? Elborítja agyukat a rózsaszín köd, és nem látnak a szaruhártyájukon túl?


Magyarázza meg nekem valaki ezt az egészet. És tényleg, nem egy példából indulok ki. Csak az én ismerőseim között öt ilyen történésről tudok, pedig tényleg nem ismerek sok embert. De szerintem ez nem csak az én környezetemben zajlik, hanem mindenhol, különféle verziókban, de a lényeg ugyan az. Rengeteg ilyen eset lehet.



2018. dec. 21. 13:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
44%

Minden no azt hiszi, hogy meg tudja valtoztatni a ferfiakat.

A legtobb no vetelytarsnak tekinti a tobbi not, szoval ha sikerul megszerezni mas no pasijat, az nagy gyozelem es "bizonyitek, hogy o mennyivel jobb masoknal"


Minden no azt hiszi, hogy o a kivetel es nem a szabaly.


Es az ego miatt nem gondolnak bele, hogy a pasi hutlen lesz hozzajuk is. Mellesleg ez nem 100%, hogy aki egyszer csal, az mindig csal.

2018. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
22%

Azért rájuk gerjednek, mert:

a) jóképű

b) okos

c) szakmájában sikeres

d) gazdag

illetve ezek valamilyen kombinációja.

2018. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
15%

Volt, van, és remélem, hogy lesz is szeretőm.

ÉN őszinte vagyok, és nyíltan megmondom, hogy sosem veszem el. Ennyi!


Arról pedig, hogy sok lány miért van nős pasival? Nos sokan az előnyök miatt, azaz nem akar egy folyton a nyakán lógó, követelőző srácot. Élvezi, hogy a pasinak van pénze és nem diákhiteles csóró, aki kechupos kenyeret tol a koleszban.

De persze igen, van sok naív is, aki valóban olyan faék egyszerűségű, hogy azt hisz, hogy 20 évesen versenyezhet egy fullos MILF-el, és/vagy, hogy a pasija felrúgja az életét és a vagyona felét eldobja egy hobbipunci miatt. Ezek a lányok valóban ostobák.

2018. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Ha vannak olyan nők, akik jelenleg szerető státuszba vannak (ergo hülyítés alatt állnak), kérem írják meg, mi jár épp pontosan a fejükben.
2018. dec. 21. 13:45
 5/43 Izabella220 ***** válasza:
30%
Aki ennyivel beéri annak csak gratulálni tudok.Ugyanmár kinél nincsen hullámvölgy.A szerető a férfiaknak azért jó,mert annak nem tartoznak felelőséggel.Elmenekülnek a valóság elől. Egy szeretővel nem vitáznak a fizetnivalókon,nem nyaggatja a szerető miért nincs ez és az még megcsinálva.
2018. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
19%
Karácsony van, miért nem bírjátok ki piszkálódás nélkül.
2018. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Én nem a férfiak döntéseit vitatom. Ha van egy olyan naiv és vak felesége, akit megcsalhat, és vagy egy olyan büszkétlen szeretője akivel ezt megteheti, akkor csinálja csak. A nőket nem értem.
2018. dec. 21. 13:58
 8/43 anonim ***** válasza:
40%
Erre van igényük
2018. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy egy klasszikus mondta egyszer a naív nők nem fogynak el soha, soha, de soha
2018. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
52%

Nekem mondta már több fiatal nő, az egy plusz izgalom számára, hogy én házasságban élek.

Azért az sem igaz, hogy minden nő, csak komoly kapcsolatban, házasságban gondolkodik. Volt olyan barátnőm/szeretőm/ aki megmondta, még tanul, nem akart szerelmes lenni. Neki pont jó, hogy hetente össze futunk egy napra és kész.

2018. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!