Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet elfogadni azt, ha egy férfi nem találja szépnek a párja punciját? (hosszú)

Figyelt kérdés

Alap esetben a szex már a kapcsolat megkezdése előtt megtörténik. Randizgatnak, felmennek filmet nézni és "megtörténik a dolog". Akkor mindenki tisztában van mindennel, és ha megfelel, akkoe elkezdődhet egy kapcsolat, amely vagy gyönyörűszép lesz, vagy rémálomba illő.


Vannak azonban esetek, amikor a szex arra az időszakra tolódik ki, amikor együtt vannak a felek. Így a férfi nem tudja, hogy mit rejt a nő lába közötti terület, és vannak olyanok, akik meglepődnek.


Persze erre azt mondják, hogy ha szereted a párod, akkor mindenhogy elfogadod. Nos, nálam sajnos nem így van. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni az olyan puncival ami "kilóg". Még ha csak kicsit lóg ki, az nem is baj, de van úgy, hogy annyira... olyan, mintha szó szerint szét lenne... na tudjátok. Oké, tudom, ez genetika. De akkor sem tetszik. Lehet azzal érvelni, hogy mi lenne akkor, ha neki nem tetszene a farkam. Ha mondjuk körül lennék metélve, akkor nehezen, de el tudnám fogadni, hogy neki nem jön be az olyan. Szóval én értek másokat.


Exbarátnőm nem igazán volt egy nagy szépség, de a puncija, az gyönyörű volt. Olyan sima volt, és nem lógott ki semmi. Azt nagyon szívesen dugtam, nyaltam.


Szóval, lehet-e szakító indok az, hogy nem tetszik a puncija? Vagy hazudni jobb? Esetleg megcsalni, és akkor jogosan szakít ő, mint egy szemétládáával, aki felszarvazta. Talán az sem fájna neki annyira, mint az eredeti szakítóindok.


Sikertelen pasik és nők válaszait NEM KÉREM.


Átlagos, ismerkedni tudó vagy párkapcsolatban élő fickók tanácsait szeretném olvasni.


Köszönöm.


2018. dec. 23. 15:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, ha nem tetszik, ergo nem kívánod, igen, lehet szakító ok. Semmi értelme vwrgődni, ő is, meg te is kaptok esélyt egy jobban passzoló társ találására.


30N

2018. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%
Dugjatok sötétbe
2018. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Bármi lehet szakító ok.
2018. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 Zzzz90 ***** válasza:
83%

Én is szakítottam hasonló okból. Ott nem a külseje, hanem az íze nem volt jó nekem. (Nem volt beteg. Ilyen volt a természetes íze.)


Próbáltam elfogadni és erőltetni, hogy megszokom. Aztán egyre kevésbé kívántam. Nem volt kedvem lemenni nyalni (amit imádok és a nélkül nem élvezem annyira az együttlétet).


Aztán már az egész szexhez nem volt kedvem. Végül szakítottam és jó döntés volt.

2018. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne jól, ha a párom undorral nyúlna hozzám, és szeretném tudni, miért van ez. Szerintem fair lenne, ha ahelyett, hogy húzod a dolgokat, inkább külön mennétek. Ha már írtad a megcsalást, szerintem inkább egyenesen mondd meg, hogy ez nem megy vele így, mert ezen semmivel se fogsz tudni túllépni.
2018. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg a világon nincs szép pénisz, ahogy egy szép darab kaki sincs. Ez van. Csak ne hülyítsd és ne megalázóan mondd el neki.
2018. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%
Ha szerelmes lennél belé, akkor tennél rá magasra milyen a puncija. Szóval ne vergődj és ne kínozd, szakíts vele.
2018. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
92%
7#egyet értek veled. Kérdező ha szerelmes vagy és működik a szex tök mindegy, hogy, hogy néz ki. Amúgy mit csinálsz akkor, ha majd szül neked vki egy gyereket és a szép puncija egy kicsit megsínyli a dolgot? Plasztikázni küldöd vagy elhagyod?
2018. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

#8


Én nem hallottam még olyanról, hogy a szülés miatt megváltozna a punci. Egyáltalán lehetséges ez?

2018. dec. 23. 16:56
 10/51 anonim ***** válasza:
60%

Már az első mondatod, mint tézis bukik. A szex a kapcsolat létrejötte után történik meg.


Ha szeretsz valakit, elfogadod olyannak a punciját, amilyen. Sőt, szebbnek fogod látni, de ezt magyarázhatom egy érzelmi zsákutcának.


Egy sikeres férfi.

2018. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!