Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nagyon azt akarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nagyon azt akarja, hogy hozzá költözzek?

Figyelt kérdés

Kb 5 hónappal ezelott ismertem meg a baratomat, nagyon szeretem őt, viszont 2 honapja nagyon erolteti, hogy menjek at hozzajuk,bemutat a szuleinek, es utana koltozzek hozza, de sajnos en meg nem alltam ra keszen, hogy atmenjek... Kicsit izgulok :/

Ő sajnos nem johet hozzám át, mert a baratnom a lakotarsam nem engedi, es amugy sem baj, mert eleg rossz korulmenyek kozott elunk :/ dohos lakasba, budos stb.. hiaba takaritok magamat egetnem le.

Viszont ma Szenteste van es egesznap azt kerdezi, tolem mikor erkezhet majd ertem es ma mindenkeppen toltsem vele a szent estet.

De mondom 24-e van es nem szivesen megyek át majd 25,26.

De nagyon eroskodik,hogy ma velem akar lenni nagyon.

De pont ma kicsit gáz lenne az csaladi unnep mondtam neki.

Azt mondta nem, de karacsony van menjek at hozza.

Szerintetek??

Mindenkinek Boldog karácsonyt :)



#karácsony #együttélés #csalad latogatas
2018. dec. 24. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem aranyos tőle

Nézd, nem kell azonnal odakoltozni, de atmehetsz hozzá.

2018. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de pont ma..:/ es nem vagyok felkeszulve, hogy a szuleivel talalkozzak...

Ha egyedul elne ugy mas lenne

2018. dec. 24. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

2 hónapja kér, hogy menj át hozzá... Ennyi idő után már megbarátkozhattál volna a gondolattal. Ezzel a folytonos "nemmel" egy szakítást fogsz elérni. Vedd rá magad valahogy szerintem, mert meg fogja unni egy idő után a folytonos visszautasítást. Vagy, találj arra választ, hogy miért nem tudtad magad 2 hónap után sem rávenni erre, mert ez is egy érdekes dolog.

Vagy ha most nem is, de két ünnep között meg lehet ezt ejteni szerintem.

2018. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen enis ezt mondtam neki,hogy at megyek Holnap! De ne ma szentesten..
2018. dec. 24. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Biztos, hogy nem költöznék össze sem anyóspajtival, sem a saját szüleimmel. A szülőkkel való együtt lakás a párkapcsolatok rákfenéje. Ha ennyire erőlteti, hogy költözz a szüleihez, azért én megnézném, hogy anyuka mennyire irányítja a fiát és hogy a srác vajon nem anyuci pici fia-e.

Boldog karit.

2018. dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként biztos, hogy a szenteste náluk a családi ünnep?

Nálunk speciel nem, inkább 25-26.

2018. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ötös nagyon jót ír!


Én tavaly belefutottam, és odaköltöztem a barátomhoz úgy, hogy ott laktak a szülei is! Soha többet!

Te is gondold át! Nem jó összeköltözni szülőkkel, rámehet az egész kapcsolat.

2018. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!