Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy nem vállalhatta fel a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Pl. mert valaki a környezetében ellenezte volna, munkahelyi kapcsolat, és nem nézték volna jó szemmel, stb.

2018. dec. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Gimis koromban egy rosszfiuba szerettem bele aki szintén velem akart lenni, és a szüleim nem örültek neki! :D egy darabig titkolózni kellett...
2018. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Csak ilyen kapcsolataim voltak, valaki mindig prüszkölt miatta, ennek ellenére mindig felvállaltam.

A szüleim, a kollégáim, a környezetem.

Nem volt jó érzés, sokat kínlódtam emiatt.

2018. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
A férjemmel így indult a dolog. Mindkettőnktől rettegtek az emberek, sokan féltették a pozíciójukat tőlünk. Nagyjából ketten voltunk akik értettek bármihez is az egész egyetemen. Mivel tudtuk, hogy ki mit csinál rosszul, és ki nem alkalmas a pozíciójára féltek attól, hogy bárkit ki tudnánk szedni a vezető tisztségekből. Olyan befolyásunk volt, amit már tényleg csak azzal lehetett "gyengíteni" ha 0-24-ben mocskolnak minket. Hát még ha tudták volna, hogy randizgatunk. :D Aztán ahogy szépen lassan kitudódott természetesen kaptuk az ívet miatta, sokan szidtak minket mint a bokrot egymás miatt. De kicsit sem érdekelte akkor már egyikőnket sem. A karma tette a dolgát.
2018. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

"ketten voltunk akik értettek bármihez is az egész egyetemen"

Szeritem nem azt kérte hogy az álmodat meséld el, hanem valami valós sztorit várt. Rettegő emberek, beteljesülő karma... anyám borogass!

2018. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én folyamatosan ebben a helyzetben vagyok benne: van egy alapbetegségem, és emiatt inkább nem vállalok be semmilyen kapcsolatot. Igaz nagyon ritka az, aki valóban érdeklődve közeledik felém, de őket is sajnos inkább emiatt elmarom magam mellől. (F)
2018. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Valamiéért nem szereti a család a szeretőket. Nem is értem, de már beletörődtem.
2018. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!