Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom exbarátnője által berendezett lakásban élek és zavar?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon jól megvagyunk, így 2 hónap után odaköltöztem hozzá. Tény, hogy sokak szerint korai volt, mi nem így gondoltuk. Főleg, úgy hogy számomra fontos volt, legyen saját lakása a páromnak sosem tagadtam. (nem lenne hova mennem)


Ebben a lakásban ketten élünk a párommal. Na de minden berendezést, díszt, praktikus megoldást az exbarátnője álmodott meg. (Ő segített neki berendezni, amikor megvette és egyideig együttéltek itt. Az első lány volt akivel együttélt. Nagyon meghatározta őt, és az alapvető együttélési szokásait).


Mondanom sem kell, hogy kb semmin se változtathatok, mert: "ezt így szoktam meg/ így praktikus/neki így tetszik ahogy van" és hasonló kifogásokat kapok meg.

Valójában a lakás által a lányhoz is ragaszkodik. Bár azt el kell ismernem, hogy nagyon jó ízlése volt és értett az olcsó de praktikus megoldásokhoz, rengeteg kézzel készült dologgal.


De egyszerűen zavar, hogy még a falon lévő festményt is együttcsinálták. Néha az az érzésem, hogy engem csak megtür ott, de a lakás mindig is az övé és az exbarátnőjé lesz. Talán ez egyfajta rejtett féltékenység van bennem.


Mégis mit tehetnék? Hogyan küzdjem le ezt a furaérzést?



2018. dec. 26. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Csináld azt, mint minden normális nő ilyenkor. Hisztizz vele mit dobjon ki (ne egyben, darabonként, úgy ütősebb), eztán rendezzétek be újra a lakást (lehetőleg drágán) és miután elkészültetek vagy dobd a csávót vagy rágd a fülét, hogy vegyetek másik lakást, mert az exének szelleme minden éjjel ráül a mellkasodra és ellopja a lélegzeted (opcionálisan előre hátra is dülöngélhetsz, miközben a szemeid fókuszának távolsága minimálisan 120 méter). Ha a második lehetőséget választod, csald meg a lépcsőház macsójával, aki meghív egy kávéra, miután segít neked a szatyrokat hazavinni a boltból.

32/f

2018. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

#2

Beléd szerettem.


37/F


#nohomo

2018. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
:)) Ez most tényleg jó volt 32/f!
2018. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Vajon a hapsinak is jó lesz ? :D

32/f

2018. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Szerencsétlen pasid, most annyiszor vegyen új lakást, ahányszor új kapcsolatba kezd?!

2018. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%

Igaza van a nőnek!

alakítsd ki a te izlésed szerint! Ha fontos vagy neki akkor átalakítja neked!

Max csak a bútorokat hagynám meg. Szónyegek dekorációk lecserélném.

2018. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Rockarc ***** válasza:
18%

Nehez szitu, mondjuk ugy, en valami hasonloban vagyok, csak a masik oldalon. Az is igaz, hogy en nem ragaszkodom annyira szentimentalisan a dolgokhoz, de elhiszem, hogy teged bosszant. Szerintem kezd aprankent egy szobaval. Biztos van egy olyan, amit "ki kene mar festeni". A cel, hogy ne legyen ugyanolyan, mint volt. Legyen mas szinu, legyen tapeta, ha az volt, akkor csak sima festes. Mar ezzel is akkorat valtozik a szoba jellege, hogyha pontosan visszaszogel mindenfele dolgot, az "ordoguzes" mar akkor is sikeresnek mondhato. :)


Az mondjuk nem art, ha jobb lesz az utana kep, mint az elotte, mert akkor a tobbi szobara is szabad kezet kapsz.


42F

2018. dec. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Én hagynám hogy átalakítsa

Csak előtte terv kell hogy mit mire, mert az hogy belekezdunk valamibe azt szetcsesszuk és ott hagyjuk az nem megoldás.

Tehát a nőnek legyen ötlete, pénze és energiája kivitelezni

2018. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nagyon ne csomagolj ki. Te se leszel ott tovább, sőt addig se.

Tetszik vagy sem, ez a barátod lakása, a barátod dolgai, az ő szokásai. Ezekhez ő ragaszkodik, és megszokta, megszerette.

Ez az otthona.

Te mégis milyen jogon állsz neki rendezkedni meg követelőzni?? Semmit se tettél bele, csak a se.ggedet.

Azt ugye tudod, hogy azt az alsógatyát is együtt vették, amiből minden este a farkát kihámozod? Mégse az exe gatyája, hanem az övé. Lehet, hogy még ugyanazt a tusfürdőt, dezodort veszi, amit az ex szeretett. Na és?

Jobban jársz, ha nem váltasz át beköltözés utàn egyből házisárkány üzemmódba, és nem kezdesz féltékenységi hisztikbe. Neked sokkal nagyobb szükséged van arra, hogy ott lakhass, mint a pasinak rád, hogy ott lakj. De hisztire egyáltalán nincs szüksége.

Ha a párom beköltözés utàn egyből elkezdett volna rendezkedni, hogy ezt dobjam ki, azt fessem át, ide ezt vegyek, oda azt, hát kezdhet is csomagolni. Jó, hogy körbe nem pisiled a szobákat, hogy megjelöld a területet...

2018. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudnád mennyi pénzbe és energiába kerül egy felújítás, nem vernéd így a nyálad egy kva kép miatt a falon.


Én barátom magának rendezte be a lakását, hát esküszöm azt kívánom, bár az exe tette volna, annyira undorító. A férfiaknak ritkán van jó ízlése.


Semmi jogod átformálni, ha nem tetszik el lehet menni. Szerintem az exhez sem ragaszkodik, csak jól néz ki a lakás és örül neki, te meg beleképzelsz egy rakás fölösleges dolgot..

27N

2018. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!