Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy nincs?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap elment a haverjához névnapozni, én már éjfélkor kidőltem, viszont akkor írt utoljára.

Most mikor felébredtem, láttam hogy 5 körül még aktív volt, de annyit nem írt, mikor hazaért, hogy itthon vagyok.


Legalább ennyit írhatott volna, ha már facen fent tudott lenni.


Szerintem ez azért elvárható. Vagy nincs igazam?


2018. dec. 27. 07:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nincs igazad.
2018. dec. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nincs igazad.
2018. dec. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerintem sem egy elvárható dolog. Nincs igazad. Diktatúrákban nincs olyan ellenőrzés, mint amit te elvársz... 😃
2018. dec. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sincs, legalábbis ebben a formában... miért írt volna? Hajnalban full hullán én sem pötyögnék, egyáltalán mit?

Továbbá, a te dolgod az igényeket egyeztetni, párkapcsolat elején ezek elengedhetetlen körök, kellenének, hogy legyenek.

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Magyarul beszéld meg vele, hogy ha ilyen van legközelebb, írjon egy sort, hogy jól van, minden oké, mert téged ez nyugtat meg. Ne az legyen már, hogy mint a tipikus átlag ember csak hőbörög, de kérni - megbeszélni azt nem tud. Mert ez így nevetséges!

Szóval hajrá csaje ;)

2018. dec. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát ezentúl nekem sem kell írnom neki, ha kimozdulok, hogy tudja épségben hazaértem. :)

Köszönöm a válaszokat, szép napot mindenkinek! :)

2018. dec. 27. 07:15
 6/16 A kérdező kommentje:

Másfél év alatt mindig írtunk egymásnak, egyébként meg online volt, biztos nagy erőfeszítés lett volna annyit írni, hogy hazaértem. :)


De valószínű ezzel sokat vártam el. :)

2018. dec. 27. 07:17
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
tuti megcsalt. jöhet a következő kérdés.
2018. dec. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

A barátnője vagy, nem az anyukája, és ő y barátod, nem a 16 éves fiad. Nem kell bejelentkeznie, mikor hazáért. És még jó, hogy nem szidod le és nem állítod sarokba.

Annyit írj, hogy aggódtál érte, és reméled, jól érezte magát. Ennyit, semmi többet.

Kivéve persze ha szeretnéd, hogy gyorsan kibass2on, mert rátelepszel és kontrollálod minden mozdulatát.

2018. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

szerintem igazad van.

Én is ki akadtam az ilyeneken...ezért is vagyok most már egyedül.Szerintem az exem is a nincs igazad kommenteket erősítené :D

2018. dec. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Te most direkt jatszod a hulyet?

“Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Magyarul beszéld meg vele, hogy ha ilyen van legközelebb, írjon egy sort, hogy jól van, minden oké, mert téged ez nyugtat meg. “


Ebben hol olvastad azt, hogy dacolj mint egy hulyegyerek (mint most itt?)

Es mi a kulonbseg a jozan emberi esz es a hulyeseg kozott? Pl hogy nem direkte a negativ jelenteseket ertelmezed csak, hanem a pozitiv tanacsokat is. De nem lehet mindenkit megmenteni... :D


Agyam eldobom komolyan - de ezert nem csodalkozom hogy egyeseknek nem megy a parkapcsolat. Nincs erzeke hozza, nem tanulta meg, nincs jo minta es meg muveletlen is...

2018. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!