Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Provokáltam. Megvert. Hulye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Provokáltam. Megvert. Hulye voltam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátainknál voltunk, sok alkohol fogyott az este folyamán. A párom okosra itta magát, elkezdett sértegetni mások előtt, sérelmeztem, más is szólt neki hogy, okosan beszéljen. Ezek után eltávolodtam a körből vártam hogy hazamenjünk. Ő ügyet se vetett ram. Mintha el is felejtette volna hogy ott vagyok. Pár órával később otthon rögtön bedőlt az ágyba, én fel akartam kelteni, nehogymar ilyen jót aludjon miután ez történt. Kirángatni probaltam az ágyból és elcsattant egy pofon is általam. Felkelt, a hajamnál fogva kihúzott a lakás elé közben pofozott.

Magamnak köszönhetem. De mit kellett volna tennem?


2018. dec. 27. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Azzal kezdődött, hogy okosra itta magát és megalázott nyilvánosan, szóval nem te provokáltál szerintem.

Amit te tehettél volna, hogy ott frissiben vágod pofán vagy otthagyod az egészet a francba. A jövőre nézve annyi a teendő, hogy kerüld a részegeket, ha ez nem megy, hagyd őket békén, míg józanok nem lesznek. +1 hagyd ott ezt a hapsit.

32/f

2018. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Reggel megbeszélni vagy lelépni.

Ez így elég érdekes, hogy elkezded rángatni meg adsz neki pofont.

2018. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Téged se kell félteni. Részeg emberbe ha belekötsz az ad neked rendesen nem érdekli hogy nő vagy e. De már akkor ott hagytam volna a fenébe mikor elkezdett sértegetni. Akkor nem fajult volna el a dolog.
2018. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nincs rá mentségem. De ha annyiban hagyom akkor azt hiszi máskor is megteheti ezt. Ott se vette eszre hogy átmentem egy másik szobába tok egyedül. Nagy ívben tojt rá. Úgy szóltak neki nézze már meg mi van velem és a barátai jöttek at vigasztalni.

Nem kellett volna ezt tennem, de teljesen kiakadtam, ezután hogy bírt alomba szenderülni és jól erezni magát. Mint aki jól végezte dolgát. Én csak beszelni akartam vele, ő még fülé botját nem mozdította.

Megértem hogy hülyének nézel. Az voltam. Nem ez lett volna a helyes.

2018. dec. 27. 08:53
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Most írom, hogy ezt reggel kellett volna megbeszélni, józanul.

Nem részegen, beszarva behugyozva.

Ilyenkor mindig az a vége, hogy valamelyik meg van agyalva.

2018. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy nem voltál túl jófej vele, de valahol érthető.

Az ő bunkó durva viselkedése viszont semmivel sem magyarázható, ha pedig ráncigál, ez egy irdatlan ember akivel semmilyen körülményt nem érdemes megélned - mert boldogan kiegyensúlyozottan mindenki jófej. Nehéz pillanatokban ismerszik meg az ember. De ez a csóka csak ivott es bulizott és a megsértett barátnőt aki rácsap egyet is csak rángat. Azonnal hagyd ott. Máskor meg, vàrd meg (de ne legyen máskor ilyen) míg kijózanodik, részeggel mit akartál megbeszélni? Te is tudod hogy nem lett volna happyend... :P

2018. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Jol mondja az utolso.


Teny hogy nincs mitnegy reszeggel megbeszelj, de nehogymar te hibaztasd magad, hogy sertegetett, megalazott es meg is vert. Az alkohol nem mentesiti ezek alol. Es nem is magyarazat. Ugyhogy azon nyomban hagyd ott, mert ha nem m, bem ez volt az elso, hogy elatta a bajodat. Ezzel a pasival neked a palyafutasod hivatalosan is befejezodott. Egy fereg, aki megveri a baratnojet. Nekem az alkohol egyatalan nem konnyebbito korulmeny!!!

2018. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem tudnám fizikailag bántalmazni a barátnőmet. Mondjuk ő soha nem ütne meg. Illetve társaságban sem kezdenénk el egymást sértegetni, mert szeretjük egymást.


Mondjuk ehhez kell egy olyan emberi nagyság, és egymás iránti tisztelet, aminek ti híjján vagytok.


Minek van veled, ha részegen elkezd cseszegetni, és verni? És te minek vagy egy komplexusos emberi söpredékkel?

2018. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudja, hogy ezt máskor is megteheti veled, hogy nem hagytad el.

Ezt úgy kellett volna kezelni, hogy akkor és ott lezárod ezt a xart, amikor részegen mások előtt sérteget.

Megmondod, hogy felejtsen el, hazamész, tiltod, törlöd, és elfelejted.

De még megteheted.

2018. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Még, hogy a karácsony a szeretet ünnepe.. :D


Igazából nem kell csodálkozni azon, hogy megvert. Erősen ittas állapotban az alkohol általában a legrosszabbakat hozza ki az emberből.


"én fel akartam kelteni, nehogymar ilyen jót aludjon miután ez történt."


Mégis minek akartad felkelteni?



Hagyni kellett volna, hogy kialudja a részegséget és utána normális ember módjára megbeszélni egymással a tegnap történteket, hogy neked rosszul esett. Nem pedig elkezdeni rángatni, meg pofozni.


Véleményem szerint ennek a kapcsolatnak itt van vége. Nem elfogadható egymás fizikai bántalmazása.

2018. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!