Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekszünk. Szervízben volt a telefonom, de még mindig hibás. Azt mondta adjam oda neki, majd ő megcsinálja, mert látta a neten hogyan kell. Nem adtam, mert nem akartam, hogy elvesszen róla minden adatom. Erre elkezdett gyalázni, hogy miért a qrva anyámért nem adom oda, csökött agyú vagyok, stb, reméli tönkrement teljesen a telefonom. Utána elkezdtünk sorozatot nézni, mire ő megunta és kikapcsolta. Mondtam, hogy attól én még nézném tovább, ő meg akkor megnézi külön később. De nem, kivette a tévé távirányítójából az elemeket. Akkor átültem a számítógéphez, hogy akkor megnézem ott. Erre lekapcsolta az áramot és megint elkezdett beszólogatni. Erre én adtam neki egy pofont. Nem tudom hogy sikerült akkorát, mert amúgy 50 kg vagyok, ő meg 90, de lehet betörtem az orrát, mert vérzett és belilult. De nem akartam akkorát ütni, nem tudom hogy sikerült. Csak azért nem ütött meg utána, mert azt mondtam ha hozzám ér, sikítani fogok.

Ezek után még elkezdte magát sajnáltatni, hogy én megvertem és betörtem az orrát. Ezek után ő még nyugodtan befeküdt mellém az ágyba aludni, mintha mi se történt volna, meg hogy holnap mossak mert már nincs alsógatyája...

Tényleg én vagyok most a bűnbak, mert megütöttem?


2018. dec. 27. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Tehát megsértődött és te meg folytattad ezt a gyerekes játszmát. Nem kellett volna.

Beszélni kellett volna, hogy bízol benne (nyílván ezt sérelmezi, hogy nem bízol benne) de nagyon aggódsz, megérthetné... stb.



De ez gyerekes dac. Láthattad, hogy nem vezetett sehova! A felnőtt attól az, hogy tud uralkodni magán - és higgadtan full nyiltan egyenesen beszélni a másikkal - anélkül hogy megsértenéd vagy agyon dicsérnéd a másikat.

2018. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Ez most kamu?

Gyerekes viselkedés, örüljetek, hogy vagytok egymásnak miért kell veszekedni.

2018. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nektek mi a jó ebben a foshtengerben?
2018. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
A mindennapok örömei teszik széppé a párkapcsolatok, nos nálatok nem. Ne legyetek együtt, ha ilyenek vagytok egymással.
2018. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
"Ezek után ő még nyugodtan befeküdt mellém az ágyba aludni, mintha mi se történt volna, meg hogy holnap mossak mert már nincs alsógatyája" Ti összevalók vagytok! Sok boldogságot kívánok az "ütésálló" kapcsolatotokban! Legközelebb a másik oldalról pofozd fel, h egyenesbe kerüljön az orrcsontja.
2018. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudnék veletek kapcsolatban élni. Mondjuk nálunk alap, hogy a barátnőmmel tiszteljük egymást annyira, hogy nem idióta k..vázzuk le a másikat, és mivel az iPhone-okat mindig tőlem örökli meg, így mindig normális telefonja van.


Ha valaki annyira nem tisztel, hogy szabad akaratodból azt csinálj, amit akarsz, akkor ne legyél vele. Nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, de felesleges egy szar kapcsolatba bennragadni.

2018. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

Egy Miss Kick-Boxer-el állunk szemben, ami tetszik:):

[link]

2018. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Jézus, miért vagy ilyen emberrel?! Ez egy elmeháborodott! Ma csak ilyen kérdések jönnek kb, én meg értetlenül állok az előtt a jelenség előtt, hogy miért van ilyen extrém kretén viselkedés elnézve?!


30N

2018. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Zsák a foltját.
2018. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Mutasd ki az, adok neki én is egyet :D 23L
2018. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!