Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális beteg srácként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg srácként, ha volt prostituált lányt keresek barátnőnek akkor megnőnek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés férfi fogja elfogadni az ő előéletét így ő is talán mellettem marad annak ellenére, hogy mentálisan beteg vagyok.
2018. dec. 27. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
sok egeszeges, elnezo ferfit tud talalni egy prosti is.
2018. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mentális betegként kezeltesd magad, járj szakemberhez!

Ezek szerint az önbecsülésed is a béka s..gge alatt van, látszik a mentalitásodból, kérdésedből is.


Neked nem kapcsolat kell, hanem önfejlesztés és szakember.

2018. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem nőnek meg.

Többen elfogadják, mint gondolod. Másrészt meg ne haragudj, de egészséges ember nem fog mentálisan beteggel kezdeni. Inkább marad egyedül. Szerintem hasonló problémákkal küzdő lányokkal ismerkedj.

2018. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jó udvarlási taktika, ha csak azért kell neked, mert másnak nem.
2018. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Találhatsz egy normális lányt is,aki megértő.Azért nehogy azt híd,hogy olyan nagy szakadék van egy úgymond mentális beteg ember és egy úgymond normális ember között.
2018. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
A prkstik többsége jó csaj,és bátrak is.Kapcsolat esetén gazdag faszit keresnek,nem beteget
2018. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két ex-prosti ismerősöm van. El sem hinnéd mennyire elnézőek más férfiak ilyen szempontból. Mindkettőnek tehetős, jóvágású férje van. De ezek jobb kategóriás lányok voltak.

Az igazán szerencsétleneket, szakadtakat meg lehetetlen "kimenteni", ott fog átvágni ahol lehet, mert be van törve, vagy stricije van stb. Nőjogi szervezetek képtelenek sokszor segíteni rajtuk, szervezetten, nemhogy te egyedül.

2018. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A volt prostik is bármikor találnak pasit minden ujjukra. Amúgy attól függ, mi a betegséged. Van, ami minden nőnél kizáró ok, és van olyan is, ami pozitívum náluk.
2018. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nagyon kevés férfi fogja elfogadni az ő előéletét"

Vicces vagy. Simán letagadják az előéletüket, és találnak maguknak tehetős társat.

2018. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy volt prostival nem jó kezdeni.Nekem fix ,hogy nem kéne...

Azt meg h mentális beteg vagy minek reklámozni?hidd el nem valami nagy kuriozum egy beteg világban...Senki nem normális és aki a legjobban mondja magáról ,hogy pedig ő az általában ők a legdefektessebbek.Ez olyan mint az okos meg intelligens nő..Aki ezt ki írja arról tudom h sík hlye.Ha az lenne nem kéne kiírnia...Illetve ki se írná mert minek..

Szóval fel a fejjel nem olyan nagy baj az...De arra számíthatsz ,hogy könnyen lehet nem a megnyugvást találod meg a kapcsolatodban,hanem a teljes összeomlást..

2018. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!