Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy párom,nagyon jól elvagyunk együtt. De nekem van egy masik férfi az életemben ,akit nagyon kedvelek és talán kicsit érzek iránta is.Ami nem múlik el. Ő is kedvel engem. Attól félek ,ha újból talizunk ,akkor esetleg több is történik köztünk. Mit tegyek?
2018. dec. 27. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Amit akarsz.
2018. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Úgyis alá fogsz feküdni.
2018. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Majd megmondom elmondd-e otthon, miután elmeséled milyen volt. :D

32/f

2018. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szakíts a mostanival és akkor szabadon szexelhetsz.
2018. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Bárkivel is vagy, mindig lesznek nála jobbak.

Ezen godolkodj el.

2018. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal csak jól elvagy, miközben a másik illelető iránt érzel valamit. Érdekesen fogalmaztál és gondolkodj el hogy miért. Tehát együtt vagy valakivel, miközben másba vagy szerelmes. Ez sosem jó.
2018. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fosol kidobni a biztosat a bizonytalanért. Ilyenkor szoktak a végén 2 szék közé, a padlóra ülni. Hajrá!
2018. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én arra akartam kitérni,hogy mindkétvpasit szeretem.Csak a második kicsit más vagy valahogy nem tudom. Olyan cuki :)
2018. dec. 27. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazán nem szereted a mostani barátodat, ezt gondolom. Írod, félsz, hogy több is történik a másikkal.

Mérlegelj, de ha hűtlen tudnál lenni, magad is tudod a választ...

2018. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Gondold vegig, hogy mi tortenne, ha lebuknal az uj ferfival. Milyen kovetkezmenyek lennenek, es meg akarod fizetni ezt az arat. Amennyiben igen a valasz, akkor meg fogod kapni, ami neked jar, mindenkitol, aki ismer.


Ha nem a valasz, akkor mar csak dontened kell, hogy ketto kozul melyiket valasztod. Ha az uj ferfi lett a nyero, akkor neked kell gondoskodnod a kapcsolatod megfelelo lezarasarol, mielott arra a bizonyos tobbre raternetek.


42F

2018. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!