Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írogatnak nekem férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írogatnak nekem férfiak a neten szinte naponta, a párom nagyon kivan akadva. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Instagramon, Facebookon napi szinten írogatnak exek, vagy férfiak akiket ismerek, hogy milyen szép vagyok stb, rám írogatnak random emberek. A barátom szerint el kellene őket küldjem az anyjukba, mert azt hiszik akkor mindig írogathatnak de én egyszerűen csak próbálom figyelmen kívül hagyni ezeket az üzeneteket. Egyébként nem nagyon posztolok magamról képeket, a régiek vannak szinte. Mit tegyek, mindenkit tiltsak le? 23l
2018. dec. 28. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
A nők el sem tudják képzelni mennyire egyszerű és könnyű az életük.
2018. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az élet nehéz döntései...
2018. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem az élet nehéz döntése, egyszerűen csak nem akarok veszekedni mindennap emiatt
2018. dec. 28. 23:09
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy vérlázító és gyalázatos tanácsot adok, de mi lenne, ha mondjuk elgondolkodnál azon, hogy lepattanj ezekről a sz@rokról?
2018. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem ismerem a párod, meg nyilán mindenki más engem spec az ilyesmi rohadtul nem érdekelne hogy kinek, ki írogat. Amíg nem történik megcsalás, tőlem az írogat neki aki akar. Idegenek emberek írogatnak, arra meg nekem semmi hatásom. Én ilyenkor a párod helyében rád hagynám hogy majd te elintézed/kezeled ahogy jónak látod. Attól hogy ő kiakad attól még a idegenek fognak írni, mert őket rohadtul nem érdekli a párod. Minek ilyeneken pattogni.
2018. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
En nem ertem, mi a gond. En is kapom az ilyen üzeneteket, de eszembe sincs megmutatni, mert kapom, törlöm, tiltom az illetot. Nagyjabol 20 masodpercbe kerül. Minek mutogassam ezt barkinek?
2018. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Instán állítsd a fiókod privátra.

2. Fészen állitsd be, hogy csak ismerős írhasson üzenetet.

3. Ne jelölj vissza mindenkit random, csak akit tényleg személyesen ismersz.

4. Aki személyes ismerős és mégis kikezd veled, azt nyugodtan elküldheted a halál phaszára, ugyanis ez bunkóság.

2018. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ismeretlenek úgy tudod kiütni, hogy be állítod, csak ismerősök írhatnak rád. Nem ismerem a pontos szitut, de ha a barátod helyében lennék, ez csak akkor zavarna, ha reagálnál rájuk.

32/f

2018. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7. Leírta a megfejtést.

32/f

2018. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Növeli az egódat?
2018. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!