Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nő fiatalon jó? Mondjuk 10 év korkülönbséggel a pasi javára?

Figyelt kérdés

Azt mondták nekem, hogy a "nők agyilag nagyon gyorsan öregednek, elhasználódnak"


tehát ha most én 30 éves vagyok, akkor 20on pár éves lány lenne az ideális? De miért is?


Értem én, hogy gyereket szülni ez a kor az optimális, de az nekem nem izlik, hogy én csak arra legyek jó, hogy pénzeljem a "családomat"


Ugye nem kell sokat mesélnem arról, hogy sok fiatal anyuka nem akar visszamenni dolgozni, a gyereket élő pajzsnak használják fel. A háztartást nem vezetik, nem főznek, csak elvárnak és követelnek. Konkrétan elvárják, hogy kommunikálni se kelljen, mert a pasi dolga, hogy tudja mi az elvárás.


Engem valahogy ez nem vonz :( Egy fiatal lány hisztije, nyígása, de legfőképp az nem tetszik, hogy donorként tekintenek a férjekre, és nem társként :(


Persze itt tegyünk különbséget a férj és a szerető között. A szerető izgalmas, jó genetikájú csődör, a férj meg egy igásló.


De valamiért mégis ugy gondolom, hogy az én meglátásaim szerint nem érdemes élnem, mert az emberiség tendenciájával ez teljesen szembemegy :(


Igy hát szeretném megérteni, hogy miért vágom magam alatt a fát, ha egy idősebb, agyilag ép, lehiggadt, önálló nő mellett szeretnék lenni, nem pedig egy instabil, fejlődésre nem hajlandó akarnok parazitával?


2018. dec. 29. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
igen
2018. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

Általános igazság, hogy anők sokkal gyorsabban érnek mentálisan, a férfiak sokkal lassabban. Tehát ha adott egy 20 éves lány (hogyha normális, értelmes), akkor mentálisan mondjuk legyen 25 éves. Illetve adott egy 30 éves férfi, aki szintén nagyjából 25 éves szinten van mentálisan. Legalább is nekem az általános tapasztalatom ez, 1-2-3 év plusz minusszal számolva. Én azt mondanám, hogy egy kapcsolatban kell az az 5 év plusz a férfi javára, mert így lesznek hasonló érettségi szinten. Persze vannak itt is kivételek, akik sokkal érettebbek vagy sokkal kevésbé érettek.

Illetve az általad leírt jelenségek nem tudom milyen körökben igazak, de én soha nem találkoztam ilyenekkel. Nem ismerek egy olyan huszonéves nőt sem, aki szülni akar. Általánosságban a nők egyre később akarnak gyereket vállalni, pont azért hogy tudják a kis életüket építeni. Még aki élősködni akar a párján az se fog gyereket szülni, mert a Gucci meg a LV nem gyárt kismama ruházatot, meg amúgy is hogy nézne már ki nagy hassal, meg a huszonéves álompasikák nem állnak össze terhes nővel. Szóval egyáltalán nem gondolom, hogy a huszonéves nők gyerekkel akarnának bármit is lerendezni.

Viszont a hasonló érettség nagyon fontos. Én akárhányszor voltam velem egykorú pasival kapcsolatban mindig úgy éreztem, hogy örökbe fogadtam egy gyereket. Egyszerűen annyira éretlenek voltak hozzám képest. Ezt látom a környezetemben is. Azok a huszonéves csajok akiknek velük egykorú párjuk van folyton panaszkodnak, hogy arra nem képes a párjuk, hogy felporszívózzon vagy vacsorát csináljon, meg jajj már megint odavan a haverokkal valahol 2 napja, most ezen meg azon hisztizik stb. Egyszerűen gyerekük van és nem párjuk.

2018. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Szellemileg a magad szintjén lévő partnert keress kortól függetlenül, a többieket meg hagyd békén, nem egymást keresitek.
2018. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

"Általános igazság, hogy anők sokkal gyorsabban érnek mentálisan"


ööö... nem.

2018. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágod magad alatt...jól teszed ha idősebb nőnél teszed le a voksod..te egy ilyen tipus vagy, nincs ezzel semmi gond.
2018. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom ahhoz, hogy ez az "a nők hamarabb érnek"-duma egy hatalmas kamudogma. Az érettség nem azt jelenti, hogy felporszívózik, vagy elmosogat...
2018. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek más életkorú társ az ideális. Keress hozzád illőt, majd meglátod, milyen életkorúak között találsz legnagyobb eséllyel.
2018. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha neked az idősebb csajok jönnek be, nincs azzal baj. Azzal sem, hogy másnak más a véleménye. Az érettség nem korfüggő. Ismerek ötvenévest, aki húszonéves nőket kerget és tök kretén, meg harmincas hülye p.. kat, akiknek az a Karácsony, hogy szelfiznek a haverokkal.
2018. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"nők agyilag nagyon gyorsan öregednek, elhasználódnak"

Az a szép ebben az oldalban, hogy mindig tanulhat valami újat az ember általa.

2018. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

a nők gyorsabban érnek ÉRZELMILEG, ESETLEG....


a férfiak meg kinn vannak a vadonban, és minden lépésnél ki akarják őket nyirni (túlzó, de jó szemléltetés)


a nők meg élik a kis intim érzelmi életüket, én nem gondolom nagy teljesítménynek, hogy az emberbe genetikailag kódolt ÉRZELMI működés összehangolását a több 10 ezer éves törzsi ösztönökkel...mert a nők általában EZT csinálják. Általában. Kiscsalád, szük ismerősi kör, érzelmi függés, stb.


A férfiak meg mennek az ismeretlenbe, ütik verik őket.


NAGY szöveg tényleg, hogy a nők gyorsabban érnek...de valamiért mégsem képesek egyedül megállni a lábukon :(

2018. dec. 29. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!