Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene viselkednem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem, hogy megbecsüljenek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy eddig bárkivel voltam együtt, az nem becsült meg engem eléggé. Vagy nem jártunk sehova évekig és a barátok voltak az elsők, vagy nem lettem nyilvánosan felvállalva sehol sem.


Elfog az irigység, amikor látom, hogy régen a gimi ribije féle nőket elveszik feleségül, meg úgy bánnak velük, mintha kincsek lennének, aztán főzni sem tudnak. Nem is értem az ilyenek mivel értékesebbek nálam.


Azt mondják, hogy nem érdemes flegmának meg ostobának lenni, mégis azokat becsülik sokra, akik ilyenek.


Velem se egy közös fotó, se semmi nincs, gyakorlatilag senki nem is tudja ha együtt vagyok valakivel...

Szóval úgy veszem, hogy most sincs senkim, pedig elvileg lenne, csak nem vagyok nyilvánosságra hova és nem sok közös élményünk van.


2018. dec. 29. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Vagy is, szexpartner vagy és kész. Gondolom ezt te is tudod.
2018. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Üdv sajnos a klubban. 35+N
2018. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom. Tanácsot kértem, hogyan változhatna ez meg.
2018. dec. 29. 19:35
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Egy gondolat csak, te mennyire tiszteled és becsülöd saját magad? Érdemes lenne ebben elmélyedni.
2018. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
A férfiak két esetben nem becsülnek meg. Ha valóban nem vagy értékes, vagy ha már annyira értékes vagy, hogy egyszerűen nem tudják ezt kezelni. Egy nő értéke nem feltétlenül abban van, hogy tud-e főzni. Szerintem te sokkal értékesebbnek tartod magad, mint amilyen vagy.
2018. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mitől értékes gy nő? Attól hogy átment rajta 2 falu? Na ne. Komolyan érdekel.
2018. dec. 29. 19:43
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Ne ilyen gyökerekkel gyere össze. Ennyit tudsz tenni.
2018. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi, de a kérdésed alapján én is arra következtetnék hogy nincsenek túl nagy elvárásaid a partnereidre vonatkozatva, nem is igazán tudom miért éreztem ezt ki. De amíg te nem rakod fel az elvárásaid addig ne is csodálkozz ha olyanokat fogsz ki akik nem kezelnek úgy ahogy szertnéd. Ne csak azt nézd hogy te meg mások milyen értékesek hanem a férfit is. Nem csak a te "értékedtől" függ hogy mennyire becsülnek meg hanem a másik féltől is. Persze az is lehet hogy szimplán nagyon csúnya vagy vagy buta nem tudom.
2018. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Lehetséges ez is, igen. Esetleg erre az esetre is kérnék tanácsot, ha nem fárasztalak ezzel. :)
2018. dec. 29. 19:58
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Van egy nagyon jó könyv: Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak?

Minden kérdésedre választ fog adni.

2018. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!