Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme megjavítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megjavítani? Próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek vagyunk. Mostanában egy picit több volt a veszekedés mint kellene.


Én egy kicsit érzelmesebb, érzelgősebb férfi vagyok. Jobban idegeskedek a kapcsolatomon, mint mások. 10-ből 9-szer azon siklunk el, hogy kevésbé fejezi ki a szeretetét, mint ahogy én azt elvárnám, vagy ahogy az eddigi kapcsolataimban kifejezték. Egyszerűen nem akarom elhinni hogy ha szeret akkor belülről fakadó kényszer ne legyen benne az ölelésre, néhány jó szóra, egy simításra vagy bármire. Kicsit kimerültem az állandó idegeskedéstől, hogy mi lesz velünk. Én szeretem ha egy stabil háttér van mögöttem, aki haza vár, és szeret, törődő.


Kicsit úgy érzem hogy ezt a kapcsolatot egyedül akarom megmenteni, egyedül pedálozok. Egyáltalán nem hajlandó beszélgetésre, csak szurkálódásra ha beszélek. Végig hallgat nagy csendben de ennyi.


Legutoljára a barátnője elött beszélt velem megalázóan, amire nagyon ráförmedtem, ő pedig úgy csinált mint aki nem is tudja miről van szó.

Én megbeszélés nélkül nem igazán tudom elengedni a sérelmeimet, de ő még sem hajlandó rá.

Legutóbbi összeveszéskor megbeszéltük hogy reggel 9 óra magasságában hoz nekem reggelit a munkahelyemre (hogy ne legyen gixer, azért vettem a boltban reggel). 11 órakkor kerestem hogy miújság, mert nem jött. Majd küldött egy képet hogy ő igen is keresett, csak én nem vettem fel. A képen 3db megszakított hívás volt (ami foglaltat jelent). Nagyon jól tudja, hogy nem kapok semmi értesítést róla ha keres hívás közben. De el nem ismerné, hogy nem akart enni hozni. Mindig jobban esne ha megmondaná, nem akartam enni vinni mert haragudtam rád, mint hülyének néz, mint aki nem tudja hogy foglalt vagyok. Mondtam neki hogy hagyhatott volna egy üzenetet, ha annyira keresett, kár mártírkodni. Nagyon zavar, és nagyon rosszul esett, főleg hogy megjátsza az egészet.


Én 2 hete már egyszer össze szedtem a cuccomat, de pakolás közben megállított. Akkor is arról volt szó, hogy nem volt hajlandó megbeszélni a dolgokat. Torkig lettem ezzel. Most megint ugyan úgy érzem magam. Rossz. Nagyon nem úgy gondolom, hogy egyedül kéne tennem a kapcsolatért.


Tegnap késő este értem haza, nagyon sokat dolgozok, hogy ne legyen gondunk. De már hajnalban mennem kellett tovább dolgozni, így reggel felébredt mikor en is keltem. Látta hogy nagyon ki vagyok, rákérdezett hogy mi van, én csak annyit mondtam hogy nagyon fáradt vagyok, majd elmentem. Nem igazán vagyok ehhez hozzászokva, hogy ölelés minden nélkül távozzak reggel. Napközben hívott, biztos érezte rajtam a reggelit, így nagyon nirmális volt. De aztán ismét ennyi. A sérelmek nincsenek elengedve, mert nem beszéltük meg a dolgokat. En soha semmit nem vágtamna fejéhez, mindent ugy beszélek vele hogy minél kevésbé de inkább egyáltalán ne legyen bántó.


Fontos kiemelni, hogy nincs munkája. Egy 3 éves kisgyereke van. Nagy vonalakban én tartom el őket.


2018. dec. 30. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Baratom, ha szex is ritkan van (amit nem emlitettel), akkor azt kell mondanom te igen nagy pali madar vagy. Csak a penzedert van veled.
2018. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így nem fog menni, merr úgy igazán csak egy ember akarja ezt megjavítani. Ő csak ha már nagyon nagy a gáz tesz valamit, de az is ilyen "szemfényvesztés" kategória. Nagyon nem erőlteti magát sose.


Gondold végig, kell-e ez neked, vagy adsz magadnak esélyt arra, hogy olyan ember legyen melletted, aki szeret is.


30N

2018. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

szia!

le a kalappal előtted, mennyi mindent megtettél eddig is, erődön felül! így amiket leírtál valóban úgy tűnik, csak te akarod ezt a kapcsolatot.

nagy igazság: soha ne feküdj le haraggal!

de sajnos ha a másik fél nem hajlandó megbeszélni az aktuális problémát, egyre több és több tornyosul fel, míg végül akkora lesz a fal két ember közt, hogy elhidegülnek!

Nem tudom miért ilyen a párod, de nagyon sok egyedülálló anya összetenné a két kezét, ha csak találna egy olyan embert, aki a gyermekével együtt gondját viseli, és még beszélgetne is vele...sőt, kimondottan kíváncsi a véleményére!

ha neked még nincs gyermeked, átgondolnám, kivel és milyen módon élném le az életem. jobb ha együtt toljátok a szekeret, ha közös a cél... könnyebb!

kívánom neked hogy minden jol alakuljon, bárhogy is alakul. találd meg a boldogságod! :)

2018. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ezt, hogy nem fejezi ki annyira a szeretetèt, kifejtenèd kicsit bővebben? Az elejèn is így volt? Vagy változott? Mikènt nyilvánul meg stb.
2018. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az elején egy kicsit talán jobban éreztem a szeretetet. De igazából mindig is gond volt ez, az elejétől fogva. Pár hónapja vagyunk együtt. Hamar osszekoltoztunk, mivel nagyon kozvetlen. Sajnos mostanában erősebb ez a hiány érzés bennem.

Igazság szerint mint mondtam mindig ezen siklik ki az egész, mindig ebből fakadnak a veszekedések. Nem vagyok egy csüngő, akaszkodós, nyáladzó barom. De érzem mikor hideg a viselkedése, mert tudom milyen mikor nem hideg, hanem szeretet teljes.


Én egy jó srác vagyok, hiszem hogy az vagyok. Sokak szerint jó képű vagyok, dolgos, és nullából is pénzt csinálok legálisan mert elismerik a munkám, és a becsületem. Emellett szerényen élek, nem szeretem szórni a pénzt. Sajnos ebben sem vagyunk egyformák, mert ő bizony igen. Ebben a hónapban 400 ezer nem volt elég hármunkra így már nem vagyok hajlandó még egy forintot a kezébe adni. Mindenem meg van. Normális autóm van, motorozok is, amik hitel mentesek. Jó munkáim vannak. Nagyon jó ismeretségeim vannak, valódi barátságokat kötöttem, akikhez bármikor fordulhatok ha bajom van. Emiatt véletlen sem érzem elveszve magam. De utálok ugrálni egyik kapcsolatból a másikba. Főleg hogy sok tulajdonsága van, amit nagyon szeretek és hiányoltam az előző kapcsolataimból.

2018. dec. 30. 00:35
 6/19 anonim ***** válasza:

Pedig van olyan ember, aki nem ölelgetős.

Más a szeretetnyelvetek.

2018. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

valószínűleg nagyon vágysz a szeretetre, hogy igazán szeressenek! talán ő még nem szakadt el érzelmileg a kislány apukájától sem...

így amiket leírsz, én ismeretlenül is csak azt tudom tanácsolni, merj lépni, még így pár hónap után könnyebb.

fiatal vagy, és úgy látom, elég független is. ne láncold le magad.

és a legfontosabb, ritka ennyi idősen aki így gondolkodik, és a saját lábán áll, ezért próbáld meg elkerülni az olyan lányokat, akik csak élősködnének rajtad!

ez az én véleményem! :)

2018. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok abban hogy nem sikerült lezárja a gyerek apjával kapcsolatossan a múltját. De mondtam neki, bármikor fordulhat hozzám, nagyon szivesen meghallgatom, beszélhetünk róla. Még ha nem is én vagyok a legmegfelelőbb személy erre. A gyerek apja egyébként megcsalta őt, emiatt mentek szét. Emiatt lehet nagyon féltékeny típus. De oda figyelek erre, ha női ügyfelem jön, akkor arról tudjon, véletlen se legyen félre értés, idgeskedés, veszekedés. Nőkkel a beszélgetéseimet rövidre fogom, messengeren a női kapcsolataimat lezártam, mert fontos nekem ő. Egyébként sem csaltam meg egyik barátnőmet sem, eztán sem fogom, akárhányszor is lett volna rá lehetőségem, semmibe nem mentem bele sosem. Nyugodtabban alszom. Így a korrekt.
2018. dec. 30. 01:10
 9/19 anonim válasza:

ez kedves-figyelmes gesztus tőled!

lehet a barátnőivel beszéli meg a dolgokat, pedig ha neked elmondaná lehetnél a legjobb barátja is!

nem tudom milyen tulajdonságokkal bír, ami neked fontos egy kapcsolatban. ha úgy érzed több a pozitív mint a negatív a kapcsolatotokban, és van még erőd ezen felül is beletenni- próbálkozni, ha úgy érzed több van benne mint amit jelenleg mutat, próbálkozz.

ha viszont belefáradtál, akkor...

esetleg kérd ki a jó barátok véleményét! külső szemlélő másként látja!

(tudni kell adni is, nem csak kapni...és kapni...)

2018. dec. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Azért azt áruld már el, miért ő kellett volna 9-re reggelit vinnie neked. Mint irtad, előtte van alkalmad venni. Meg egyébként is, este becsomagolsz valamit, és elviszed. De ezért külön ugrasztani valakit, hogy 9re enni vigyen neked, jajjj😁😉😉
2018. dec. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!