Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek rosszul esne, ha a pasinak lenne lakása,1 éve együtt lennétek, és még mindig nem ajánlotta volna fel, hogy költözzetek oda?

Figyelt kérdés

Mondjuk így is rengeteget lennétek és aludnátok ott, szóval az kizárható lenne, hogy rejtegetni valója van.

Arra gondolnátok, hogy a pasi azt hiszi, hogy kihasználás lenne, ha odaköltöznétek? Rosszul esne?



2018. dec. 30. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem, jól érzem magam a saját lakásomban.

Egy év még azért nem olyan túl sok idő.

2018. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem esne rosszul mivel amugy se vagyok az össze költözésnek a híve.

Nekem kell a saját tér. Nem szeretek éjjel nappal együtt lenni azzal akivel együtt vagyok. Plusz imadok egyedül aludni , nem alszom ki magam ha állandóan ott fekszik mellettem valaki zavar. Én amugy is mingli kapcsolatot szeretnek

N24

2018. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Én 3 éve vagyok ebben a szituációban, 5 éve vagyunk együtt, én albiban, ő saját lakásban.

Én feladtam, jövő évi fogadalmam, hogy elhagyom, így az ünnepekkor még nem volt szívem belerúgni, alapból depis ilyenkor.

3 év alatt elfogadtam, hogy arra jó vagyok, hogy 2 hetet simán ott töltsek, főzzek-süssek, szexeljünk, majd 2 napig az albiban alszom, majd megint nála 2 hetet. DE a ruhásszekrényben egy polcot "nem érdemeltem ki". Az évek alatt többször pedzegettem, mert nem valami kellemes kétfelé fizetni, összeköltözhetnénk. Az elején az volt, hogy szerezzek jobb munkát (ezt én is akartam). Megvolt. Gyűjtsek pénztartalékot. Megvolt. Várjam meg a 15 éves kutyám halálát, mert nem szeretne háziállatot. Megvolt.

Mindig jöttek a feltételek. Mostanában ő hozza szóba, hogy jövőre már odaköltözhetnék, de jó lesz stb., mire én csak hümmögök, keserű érzéssel tölt el immár a gondolat is.

2018. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

# 3

Erre no comment, megértelek és sajnálom...

Most is csak azért hozta fel valószínűleg ezt, mert érzi, hogy már nem érdekel téged sem a dolog.

2018. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

#3. Késő bánat eddig te akartad majd figyeld meg te leszel a hibás.

Kérdező nem hiszem hogy valaha is össze fog veled költözni. Max majd akkor mikor késő lesz és te beleuntál a várakozásba.

2018. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem rosszul esne. De jó, ne azt ajánlja fel, hogy odaköltözzek, de akkor is valami jelzés legyen, hogy én is otthon érezhetem ott magam- legyen ott fogkefém, pár váltás ruhám, saját kis részem a szekrényben, pár cuccom ott, ami jelzi a lakásban a jelenlétem. Ha ez sincs, akkor igen, határozottan rosszul esne, úgy érezném vagy bennem, vagy a kapcsolatunkban (vagy mindkettőben) nem bízik eléggé, és nem akarja elég komolyra fordítani.
2018. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nekem rosszul esne, nem is foglalkoznék ilyen pasival. Mi párommal 2 hónap után összeköltöztünk közös albiba.
2018. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!