Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod nem lenne hahjlandó megszakítani a kapcsolatot a barátaival?

Figyelt kérdés

Ha már többször felszólítottad, hogy szakítsa meg a kapcsolatot az ellenkező nemű barátaival, mert téged ez zavar, de semmi változás?

Ha már arra is vetemedtél, hogy megfenyegesd, lecseréled a jelszót a telefonján, és az életben nem oldja fel, vag letörlöd az összes kommunikációs alkalmazását, de az sem hatja meg.

Többszöri felszólítás ellenére sem hajlandó megszakítani a kapcsolatot, sem arra, hogy fogja és törölje a számukat, miközben nézed.


Mihez kezdenél?


(nem provokatív, nem kamu, ennek vagyok elszenvedője sajnos épp)


2018. dec. 30. 17:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
İtt az egyetlen elszenvedoje barminek is az szerencsetlen parod.
2018. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Mit értesz ellenkező nemű barátaival?Neked ellenkező, tehát pasik, vagy Neki ellenkező, tehát nők?


Ha nők megértem, ha pasik, már kevésbé, kivéve akkor, ha rossz irányba viszik a párodat, vagy több időt tölt Velük mint Veled.


Ha csak azért vagy ilyen felháborodott, lázadó,hogy ne legyen Rajtad kívül senki az életében, nem értelek meg.


Okot is írj szerintem a miértre.

2018. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Verném szét a telefont a fején ha bármit is elállitana benne. Ki képes elviselni egy ilyen ostoba hisztizsákot?
2018. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Boldog lennék. Hogy olyan embert találtam, akinek fontosak az emberi kapcsolatok, számíthatnak rá a barátai és kiáll mellettük.
2018. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Hát én dobnám azt, aki ilyenre két meg és fenyegetőzik.


Szerintem te is dobd, mert nem tudsz bízni benne, de utána nehogy keress mást, amíg nem tetted önmagad rendbe.

2018. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Önvizsgálatot tartanék, rájönnék, hogy ez az én gyengeségem, ezután feltárnám a rög-eszmém okát, mert megsejteném, hogy ez egy okozata valamlyen engem ért negatívként megélt impulzusnak(például egyermekkorban megélt elhagyódásérzés, igényelt/vágyott figyelem meg nem kapása, melynek következménye a gyenge ön-értékelésem) és elkezdenék azon gobdolkozni, hogy miképpen tudnám önmagamat meghaladni, hogyan tudnám eme problémámat, mely mérgezi az érzelmi életemet és a párkapcsolataimat, meghaladni.
2018. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

Milyen barátok ezek és mit takar a velük való kapcsolat tartás ? Flörtölnek vagy mi van ? Ki kéne rendesen fejteni, mert önmagában a barátokkal való kapcsolattartás a jó ízlés határain belül nem kéne, hogy probléma legyen.

32/f

2018. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
A barátság magasabb szint, mint egy kis románc. Ha ez megnyugtat, ők fontosabbak neki mint a faszija 🙄 egy dolgot tehetsz, menj pszichológushoz...
2018. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem így megfenyegettel volna, akkor már ex lennél.
2018. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

Azért "egy kis románc" esetén mellékes a másik, a románcot leszámítva, ezt is vegyük figyelembe.

32/f

2018. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!