Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ideiglenesen a párod fizetéséből éltek, csökkentenéd a kiadásaid?

Figyelt kérdés

Ha egy több éves kapcsolatban úgy alakul, hogy tőled független okokból rövidebb ideig (max fél-egy év) nincs bevételed, automatikus, hogy visszaveszel a kiadásaidból?

Tehát semmi ruha, semmi szórakozás, semmi fodrász, kozmetika, smink, mindenből csak a minimum, akkor is, ha amugy jól éltek, nem hiányzik a fizetésed a kasszából?

Vagy élsz, ahogy eddig, hiszen úgyis lesz munkád hamarosan?


2018. dec. 30. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Saját fizetésből is így élek, óriási pazarlásnak tartom a csillogást.
2018. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Így se költök soha semmire, csak mindig arra, amire épp szükséges, kaja, számlák. Ruháim vannak, fodrászhoz és kozmetikushoz se járok, sminkelni nem szoktam.


Ki az a h..lye, aki olyankor nem vesz vissza, amikor nincs munkája?

2018. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudnék ebben a helyzetben lenni; mert kb 10 évre lévő tartalékom van. Ez túlélés inkább. Nagyon nagyon szomorú. Ilyenkor inkább én növelném a kiadásait a páromnak!! Persze ha a párom megengedheti, akkor tanfolyamra vagy bármire költeném amivel fejleszthetem magam és segít abban hogy előre jussunk. De ilyen helyzetbe sose fogok kerülni.
2018. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 8 évünk alatt többször előfordult, hogy egyikünknek vagy másikunknak nem volt munkája hónapokig. Nem igazán változtattunk a szokásainkon ilyenkor, tehát a minőségi ételt, ruhát ugyanúgy megvettük. Hülyeségre meg egyébként sem költünk.
2018. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk két fizuból van meg ez a színvonal, úgyhogy igen, mindenképp vissza kéne venni. Éhen nem halnánk, csak azért le kéne adni kicsit az igényekből. Ha viszont annyit keresne, hogy nem hiányzik az enyém, akkor élnék tovább ugyanígy, majd úgyis lesz melóm hamarosan. Természetesen fordított helyzetben is ezt tartanám természetesnek. Bár mi rég együtt élünk, házasok vagyunk, két közös gyerek, abszolút közös minden fillér kezdetektől, így nem té, hogy ki mennyit rak a kasszába, lényeg, hogy legyen benne.

30N

2018. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen visszavennék (bár én is törekszem arra, hogy ha valami történik akkor azért pár hónapra legyen elég pénz a számlámon). Nem költeném luxus dolgokra a párom pénzét. Költse el szépen magára, ő dolgozott meg érte. Semmi fölöslegeset nem vennék szerintem.
2018. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
növelném a bevételeim:)
2018. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért olyankor mindig elgondolkodok, amikor jön egy szupernő, aki természetesen sosem költ semmire, se fodrász, se kozmetikus, se semmi. És érződik a leszólás a kommentben. Durva.

Eleve milyen ember az, aki nem jár fodrászhoz, kozmetikushoz és még büszke is rá. És mindjárt jön a válasz, hogy magamnak vágom, vagy van egy ismerősöm. Akkor a válaszod nem releváns, mert nem mindenkinek van. Sőt kapaszkodj meg, nem mindenki olyan szerencsés, hogy ne kelljen magát sminkelnie.

És hogy most felháborodsz, hogy beszóltam és te csak a kérdésre válaszoltál? Legyél. Senkit nem érdekel, hogy te nem sminkeled magad, nem veszel ruhákat, stb. kábé lenézed az ilyen nőket (süt az írásodból).

Nem ez volt a kérdés.


Az én válaszom: Mindig van bevételem, mert el tudok adni dolgokat, stb. Pl. most volt hogy nem dolgoztam és kaptam az álláskeresésit és közben eladogattam a felgyűlt cuccaimat (milyen jó is, ha valaki vásárol), szóval ugyanúgy vásároltam egy-két luxus (smink, könyv, fodrász, krémek, ilyesmik...) dolgot. De ha egyáltalán nem lenne bevételem, akkor nem venném a párom pénzéből, ha ő nem ajánlja fel.

Engem ellenkező esetben simán nem érdekelne, hogy mire költi a fizum egy részét, amennyiben van kajánk, a rezsi meg ki van fizetve.

2019. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!