Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal lassan 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Én férfi vagyok. A 2 év alatt mindig feltünik az exe. Nem nagy dolgok csak szülinapi köszöntések, ünnepi jókívánságok. Az idegeim besokalltak ettől. Tippek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha továbbra is szeret nem hanyagolom el miatta akkor ne foglalkozz túlzottan vele. Tarsdnyitva a szemedet azért mert sosem lehet tudni nem e kufircol félre a párod.
2018. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hanyagol*
2018. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Reakció?

"-köszi. Megvagy?

-aha. Te?

-én is

-akkor jó. Csháá

-csháá"

Ezen nem kell kattogni.

32/f

2018. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha még mindig egymás eszébe jutnak az sztem nem a semmiért van
2018. dec. 30. 22:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és 2 év után is egymás eszébe jutnak???akkor sztem csak van érzelem egy bizonyos szinten
2018. dec. 30. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség. Én is tartom a kapcsolatot az exeimmel, hisz anno lefeküdtünk egymással, komoly részei voltak az életemnek. Ez a páromat egyáltalán nem zavarja, mert tudja, hogy egyiket sem szeretem már férfiként a legkisebb mértékben sem, és eszembe se jutna kavarni velük. De nem vagyok bunkó, és kommunikálok velük, ha úgy hozza az élet. Inkább örülj, hogy normális ember a barátnőd, képes emberhez méltóan lezárni egy kapcsolatot, és nem gyűlölködve, haraggal elválni. Én a helyedben büszke lennék rá.
2018. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A gond hogy meg is csalt vele kétszer is . Igaz utóbbi 1 éve volt , de akkor is....
2018. dec. 30. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek vagy vele? Én tuti nem maradnék ilyen kapcsolatban.
2018. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezesetben nem idegeskedni kéne, hanem egy éve szinglinek lenni vagy hasonló.

32/f

2018. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jah, hogy meg is csalt vele...ès ez neked mellèkes? Ha kihagysz egy ilyen fontos infót, ne várj releváns válaszokat.

Ebben az esetben már együtt sem kène lenned vele kezdjük ott.

2018. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!