Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar velem szilveszterezni. Ez másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt de ő még az exével egy fedél alatt él. Most pár napja szólt hogy ő inkább az ismerőseivel meg barátaival szilveszterezne (az exével együtt természetesen) mert azt már korábban úgy tervezték meg.


Azt mondja szereti bennem h megértő és érzelmileg intelligens vagyok és hogy biztos megértem a dolgot, és ezzel mennyit nőnék a szemébe.


2018. dec. 31. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az exnek fogalma sincs rola, hogy o mar ex :"D.
2018. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda dumája van:D az első válaszolónak simán lehet igaza is:D kicsit hülyének néz a csaj...
2018. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Kb be vagy sorolva abba a kategóriába, mint zsebből előrántható pnyalókiskutya...

Gerinc kell hozzá, hogy ezt csinálja egyik ember a másikkal, de ha ő kapná ezt viszont, már rég sehol se lennél.

2018. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Vazze és te elviselsz egy ilyen szitut, hogy az exxel lakik együtt? 1-esnek igaza lehet lehet hogy te vagy a titkos dugipajti és ő a hivatalos. Hihetetlen, mit be nem kajálnak az emberek.


30N

2018. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Ő nem a barátnőd, hanem a szeretőd.


Az exe meg a pasija.


Nyugodtan megcsalhatod, vagy keress mást.

2018. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te bekajálod az ilyen "nagyot nősz a szememben meg annyira de annyira megértő vagy"? A szilvesztert azzal töltjük akivel a következő évet is szeretnénk...
2018. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Közben felhívtam és mondtam neki h mivel engem korábban hívtak haverok, elmegyek velük bulizni. Erre besértődött hogy biztos csajozni akarok.


4-es mondtam neki h költözzön hozzám de ide nem hozhatná a macskáját.

2018. dec. 31. 15:24
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát apukám csúnyán palota vagy vève! Már korábban így rerveztèk meg, mikor már 8 hónapja veled van? Ha ő már ex, a többiek meg barátok, mièrt is nem hív el tèged is? Mert önmagában annak nem lenne akadálya normális esetben, hogy veled is, meg a barátaival is legyen. Inkább az itt a gond, hogy ő az exèvel akar lenni, aki könnyen lehet nem is ex.

Az meg csak egy manipulatív szöveg, hogy nagyot nőnèl a szemèben...persze. Egyszerűen csak bábnak akar használni, mint ahogy eddig is. Más ember tuti nem tűrnè el, hogy a párja mèg hónapokig az állítólagos exèvel èljen egy fedèl alatt.

Te is nyisd ki már a szemed, ès lásd a valóságot, ne azt amit látni akarsz!

2018. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De nem èrtem, nem hívott magához, nem? Ő mehet a barátaival bulizni, te meg nem?
2018. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Összebalhéztunk mondtam h akkor keressen ha fel akar vállalni.

Csak ilyenkkor mindig jön h nélkülem nem tud aludni meg enni, milyen rossz, hogy távol vagyok tőle...

2018. dec. 31. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!