Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban kötelező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban kötelező a szerelem?

Figyelt kérdés

Bizonyára hülye kérdés. Együtt vagyok egy férfival. Minden szép, jól bánik velem. De én nem vagyok szerelmes belé. Sőt azt hiszem egy másik férfiba igen, de őt rég láttam. Persze a barátom erről nem tud. Próbálom megjátszani hogy szeretem. Úgy is viszonyolok hozzá. Nem csalom meg, próbálok jó barátnő lenni. Nem akarok egyedül lenni, ő pedig viszonylag jó party. (Persze elsősorban nem ezért vagyok vele) Azon kìvül, hogy egy másik férfiba vagyok szerelmes és a barátom csak barátilag szeretem ez egy igazi kapcsolat. Ez ìgy nagyon szörnyen hangzik?

21/L



2018. dec. 31. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A rendes srácokba, akik jó férjalanyok lennének, sajnos én sem tudok soha beleszeretni. Olyanokba szoktam, akik kicsit elérhetetlenek. De ilyenekkel viszont nem fogok összejönni(vagy nemis tudnék). Hát..21 évesen azért még nem kéne ebbe beletörődnöd, de ha évek múltán sem fog ez változni, akkor inkább állapodj meg egy rendes férfi mellett, szerelem nélkül.
2018. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát eléggé! Ez egyenlő a kihasználással részedről ha a fiú komolyan gondolja és hosszútávra tervez veled!
2018. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A másik férfi sem lenne elérhetetlen azt hiszem. Csúnyán összevesztünk és megfogadtuk hogy nem beszélünk többet egymással. Sokat gondolok rá, és arra hogy meg lehetne e javìtani. A két férfi közül talán ő lenne a jobb számomra minden téren. Nemcsak szerelmet éreztem iránta, hanem azt a fajta lelkitárs érzést ami megismételhetetlen mással.
2018. dec. 31. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem tudja megjátszani magát éveken át. Így előbb-utóbb észre fogja venni, hogy részedről nem szerelem.

Én azt javaslom, ne rabold se a saját, se más idejét. Elmennek így évek, és egyszer csak ott álltok 30egynéhány évesen, és kapkodtok majd a párkereséssel....stb...stb...

2018. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, számomra szörnyen hangzanak ezek: "próbálok jó barátnő lenni", "viszonylag jó party"

Ez minden, csak nem szereteten alapuló kapcsolat. Nem kötelező a szerelem, de nálad még az alapvető érzelmek sincsenek meg az irányában, csak úgy elviseled, hogy jól bánik veled.

2018. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%
Kötelezőnek kéne lennie. Csakhogy semmire nem megy vele az ember, maximum arra, hogy frankón ki legyen használva, át legyen verve. Nem éri meg szerelmesnek lenni.
2018. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező, csak hát ennek a 'kapcsolatnak' így nincs túl sok értelme.
2018. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Huszonévesen szerintem igen. Később nem feltétlen, ha elmúltál 30 és szeretnél családot. Túl van értékelve a szerelem.
2018. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szerelem úgyis elmúlik max 2-3 év alatt. Utána már csak magatokra számíthattok.


Ha nincs rózsaszín ködös állapot, akkor már első pillanattól tisztán láthatsz, és nem csalódhatsz a párodban, míg egy szerelem elmúltával hirtelen észreveszed, hogy a párod egy undormány, tele hibával (jobb esetben nem), csak ezt a szerelem miatt nem láttad eddig.


Viszont a szerelem pedig egy nagyon intenzív és erős érzés, amit nem hagynék ki. Legalább egyszer az életben kell. De ha volál már szerelmes, megélted legalább egyszer, akkor szerintem nyugodtan kihagyhatod a kapcsolatból.

2019. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, akibe nem voltam szerelmes, de nagyon szerettem és jól éreztem magam vele a kapcsolatunkban :) simán el bírtam képzelni vele az életemet és nem hiányzott volna más nő az életemből!


Szerintem nem mindig az érzelmekre kell hallgatni, mert azok változnak, én inkább iránymutatásnak fogom fel őket. Az viszont fontos, hogy ne más férfihez vonzódj ha kapcsolatban vagy :o Ez így elég szörnyen hangzik! Kezdj el több szeretetet táplálni a barátod felé és ő viszonozni fogja, a másik férfival pedig ne foglalkozz! Az a szerelem, amit nem táplálnak idővel kimúlik, a barátod felé pedig felgerjedhet, még ha most nem is úgy érzed!


üdv

2019. jan. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!