Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem tervezett terhesség esetén miért nem az abortusz a nyilvánvaló megoldás?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 19:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Mert van, akinek ez nem egyezik az erkölcsi/vallási nézeteivel, meg egyébként is, ha megkérdeznének, hogy mit tennél, ha most érne egy váratlan helyzet, baleset, bármi, te mondanál valamit, de ha benne lennél az adott helyzetben, akkor már nem biztos, hogy ugyanazzal a fejjel tudnál gondolkozni, ugyanazt éreznéd, stb.
2018. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom de én biztos hogy abortuszra mennék mert nem szeretnék gyereket szülni. Sajnos vannak olyan estek amikor védekezés mellett be csúszhat a gyerek. Nem szeretnek gyerket nevelni, megszulni se szeretném.
2018. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

@katolikus plébános: te nem vallsz el, nem? Kozosulni pedig nem csak gyermek nemzés céljából fogsz?


Ha mégsem, akkor már feltalaltak a gumit.

2018. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Azért ez egy bonyolultabb téma. A körülmények változóak, az emberek is. Én megtartanám, mert amúgy is akarunk másodikat. Ha hamarabb jönne, mint terveztük, nem jelentene akkora gondot, hogy abortuszra menjek. Mások meg egyáltalán nem akarnak vagy épp túl fiatalok. Valakinek nehéz kérdés, nem tudja, hogy a szívére vagy az eszére hallgasson. Sokszor pedig mindegy, hogy dönt, mert akármit választ megbánja. Nem olyan egyszerű ez.
2018. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

Nem tervezett gyerek nincs. Olyan van, hogy bas2tál védekezni, és nem vagy hajlandó vállalni a felelősséget.

Azért nem opció az abortusz, mert onnantól, hogy megfogant, egy önálló ember. (És te is csak egy sejtcsomó vagy, csak valamivel nagyobb. Mégse dönthet úgy anyád, hogy elpusztít.)

A gyerek nem a szülei tulajdona.

2018. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%

Nekem úgy született az első gyerekem, és a mostani is úgy fog, hogy nem volt konkrétan betervezve. Egyszerűen így alakult. Nem vagyok az a rágörcsölős, sem pedig nagy tervezős típus, szóval én szinte csak így tudtam volna ezt elképzelni.

Úgy gondolom, hogy soha sincs megfelelő pillanat egy ember életében. Erre nem lehet felkészülni. Mindig lesz megannyi de, megannyi kétely és megannyi félelem. Ez így van teljesen rendben. Továbbá szerintem nagyon gyakori, hogy a kezdeti vélemény az évek alatt teljesen megváltozik. Mindkét irányba... Ami még egy indok amellett, hogy soha nincs megfelelő időpont.

2018. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Fideszesek szerint... Mert SZÜLNI KELL!!


Ha nincs legalább 3 gyereked 30 éves korodra, akkor magyargyűlölő keresztényellenes hazaáruló vagy! Tudtad? 😃

2018. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Ezt nem lehet megmagyarázni.

Mikor ott vagy, meglátod a csíkot vagy bármit ami bejelez, ösztönösen az életet választod akkor is ha utána rengeteg hátrány is ér az életben emiatt.

Más meg másként gondolja, nem vagyunk egyformák.

2018. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
"Olyan van, hogy bas2tál védekezni, és nem vagy hajlandó vállalni a felelősséget." Lifestyle óvszer szakadt ki és nem csináltuk durván...mehettünk esemény utániért.
2018. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%

"Ezt hogy érted? A sajátod,vagy a gyermekét?"

Ha gyereked lesz elválaszthatatlan a kettő :)

De értem, igen.

2018. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!