Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az egesz csak hazugsag volt igaz? En egy nagy hulye vagyok.

Figyelt kérdés
Oszejottem egy olyan fiuval akinek rosz multja van,az ellenere h az egesz csaladom tiltott s ellenem fordult,a fiuhoz is koltoztem..Na mindegy,a lenyeg h eltelt 8 honap s addig a csavo probalt viselkedni,ugy ereztem h megvaltozott es lehet jovonk.De most az utolso ket hetben minden mas lett,nincs se szex,semmi kontaktus pedig egyutt elunk,es nem figyel ram mostmar egyaltalan,sot elkezdte felemelni a hangjat s kenyszeriteni dolgomra amit nem szeretnek.S akkor meg kiakad hogy velem soha semmit se lehet meg ilyenek.Elvesztettem miatta a csaladom,haza se mehetek,munkam meg nincs egyenlore...nem tudom mit tehetnek.Elegge elkeseredtem.Tudom h hulyeseg volt,nem kerek a szidasbol csak tanacsot szeretnek,mit tegyek.Legyzivesebben eltunnek a vilag felszinerol
2019. jan. 1. 01:19
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Valóban, hormonjaid játékszere lettél és eszetlenüp mindent egy lapra tettél fel: de vesztettél.


Én azért beszélnék a családommal, mert sokszor csak addig van kizárás amíg az illető rá nem jön, hogy rosszul alakította az életét. A mi családunkban is volt kitagadás is mégis együtt ebédeltünk karácsonykor. Megbocsátást lehet nyerni, ha elismerjünk hibánkat.

2019. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,szeretnek visza menni....annyira rosz igy,azt hittem h az eletben az a megoldas ha a szivunket kovetjuk de tevedtem s nagyon banom
2019. jan. 1. 01:50
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Megértem. Merj bocsánatot kérni és elmondani a családodnak. Mégis a gyerekük vagy, nem lehet a szeretett eltörölni csak úgy. Sok családban azért épül le a kapcsolat a "helytelen életet élő" félel, mert érzelmileg lehúzná a családot is, amikor látja, és mondja, hogy nem jó amit csinál, tönkre teszi az életét, de az illető fittyet sem hány rájuk. Ez hatalmas fájdalom annak akik szeretik az illetőt és nem tudják megakadályozni a romlást. Inkább próbálnak eltávolodni. De meg lehet bocsátani, és fel lehet lélegezni, amikor a másik rájönn, hogy az az élet tényleg élhetetlen.
2019. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rockarc ***** válasza:
100%

En is a csaladra szavazok. Meg fognak bocsatani. Volt mar ilyen a tortenelemben, canossa jarasnak hivjak. Nem kell felni, ha latjak mennyire padlon vagy, akkor meg az orrod ala sem fogjak dorgolni, nyalogathatod a sebeid haboritatlanul.


Egyebkent nem kovettel el bunt, meghoztal egy olyan dontest, amit neked kellett meghozni, nem a csaladodnak. Attol, hogy nem sult el jol, nem biztos, hogy nekik volt igazuk. Mindenki a maga karan tanul, most igy visszagondolva a szituaciora te is merlegelheted, hogy vajon ok mit lattak problemanak elozetesen, es mennyire volt igazuk benne? Lehet a kovetkezo parvalasztasnal, mar tudsz belole hasznositani dolgokat. Ne busulj, ez az elet rendje.


42F

2019. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a bibliából a tékozló fiú története jutott eszembe, ahol az apa alig várta, hogy a fia hazamenjen :D szerintem a te családod is hazavár :) emellett pedig Jézus is! olvasd el ezt a történetet, ha esetleg nem ismered :) Lukács könyve 15. rész
2019. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbálj meg hazamenni, a családod szeret, meg fognak bocsátani, ha látják, hogy bánod és tanultál belőle. Nyilván ennek az az ára, hogy a pasit ki kell töröld az életedből.


30N

2019. jan. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan menj haza ameddig még nem erőszakoskodik, hogy vele maradj. Az ilyen férfiak nem változnak, egyre csak rosszabb lesz.

A családod biztosan haza vár.

2019. jan. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid nem fogadnak vissza, akkor ez drága tanulópénz lesz.

Mikre kényszerít? Illegális dolgok?

Itt az újév, tegyél egy próbát, vedd fel a szüleiddel a kapcsolatot.

2019. jan. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!